Zapisy

ZAPISY DO SEKCJI ARTYSTYCZNYCH MOK

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL im. A. GRYPHIUSA

05.07. - 30.08.2015r. IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL im. A. GRYPHIUSA

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII

04.09.2015r. godz. 17.00 Galeria MOK WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII

Koncert Charytatywny

04.09.2015r. godz. 18.00 Koncert Charytatywny dla Wiktora Lizonia

TEATR POLSKA - JEDZIEMY Z TEATREM

05-19.09.2015r. Sala widowiskowa MOK TEATR POLSKA - JEDZIEMY Z TEATREM

SANATORIUM

06.09.2015r. godz. 19.00 Sala widowiskowa MOK SPEKTAKL POLSKIEGO TEATRU TAŃCA - SANATORIUM

KONCERT JUBILEUSZOWY CHÓRU GOSPEL

13.09.2015r. godz. 17.00 Sala widowiskwoa MOK KONCERT JUBILEUSZOWY CHÓRU GOSPEL

WRATISLAVIA CANSTANS

15.09.2015r. godz. 20.00 Kościół N.M.P. Królowej Polski 50. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL WRATISLAVIA CANSTANS

GRUPA MOCARTA

26.09.2015r. godz. 16.00 Sala widowiskowa MOK GRUPA MOCARTA

ALOSZA AWDIEJEW

27.09.2015r. godz. 19.00 Sala widowiskowa MOK ALOSZA AWDIEJEW

Zapisy

Zapisy

ZAPISY DO SEKCJI ARTYSTYCZNYCH MOK

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL im. A. GRYPHIUSA

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL im. A. GRYPHIUSA

05.07. - 30.08.2015r. IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL im. A. GRYPHIUSA

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII

WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII

04.09.2015r. godz. 17.00 Galeria MOK WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII

Koncert Charytatywny

Koncert Charytatywny

04.09.2015r. godz. 18.00 Koncert Charytatywny dla Wiktora Lizonia

TEATR POLSKA - JEDZIEMY Z TEATREM

TEATR POLSKA - JEDZIEMY Z TEATREM

05-19.09.2015r. Sala widowiskowa MOK TEATR POLSKA - JEDZIEMY Z TEATREM

SANATORIUM

SANATORIUM

06.09.2015r. godz. 19.00 Sala widowiskowa MOK SPEKTAKL POLSKIEGO TEATRU TAŃCA - SANATORIUM

KONCERT JUBILEUSZOWY CHÓRU GOSPEL

KONCERT JUBILEUSZOWY CHÓRU GOSPEL

13.09.2015r. godz. 17.00 Sala widowiskwoa MOK KONCERT JUBILEUSZOWY CHÓRU GOSPEL

WRATISLAVIA CANSTANS

WRATISLAVIA CANSTANS

15.09.2015r. godz. 20.00 Kościół N.M.P. Królowej Polski 50. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL WRATISLAVIA CANSTANS

GRUPA MOCARTA

GRUPA MOCARTA

26.09.2015r. godz. 16.00 Sala widowiskowa MOK GRUPA MOCARTA

ALOSZA AWDIEJEW

ALOSZA AWDIEJEW

27.09.2015r. godz. 19.00 Sala widowiskowa MOK ALOSZA AWDIEJEW

Zapisy

ZAPISY DO SEKCJI ARTYSTYCZNYCH MAYDAY

IV GŁOGOWSKA NOC ROCKOWA

29.08.2015r. Start: 20.00 Fosa Miejska IV GŁOGOWSKA NOC ROCKOWA

NOC ROCKOWA - PROLETARYAT

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - PROLETARYAT

NOC ROCKOWA - OMNI MODO

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - OMNI MODO

NOC ROCKOWA - ELEANOR GRAY

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - ELEANOR GRAY

NOC ROCKOWA - MANESCAPE

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - MANESCAPE

NOC ROCKOWA - IMPALA

IMPALA z tekstem 29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - IMPALA

XIX EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL

XIX EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL - ZGŁOSZENIA

GlogOFF Streetz Jam 2015

05.09.2015r. MCK MAYDAY GlogOFF Streetz Jam 2015

Zapisy

Zapisy

ZAPISY DO SEKCJI ARTYSTYCZNYCH MAYDAY

IV GŁOGOWSKA NOC ROCKOWA

IV GŁOGOWSKA NOC ROCKOWA

29.08.2015r. Start: 20.00 Fosa Miejska IV GŁOGOWSKA NOC ROCKOWA

NOC ROCKOWA - PROLETARYAT

NOC ROCKOWA - PROLETARYAT

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - PROLETARYAT

NOC ROCKOWA - OMNI MODO

NOC ROCKOWA - OMNI MODO

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - OMNI MODO

NOC ROCKOWA - ELEANOR GRAY

NOC ROCKOWA - ELEANOR GRAY

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - ELEANOR GRAY

NOC ROCKOWA - MANESCAPE

NOC ROCKOWA - MANESCAPE

29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - MANESCAPE

NOC ROCKOWA - IMPALA

NOC ROCKOWA - IMPALA

IMPALA z tekstem 29.08.2015r. FOSA MIEJSCA - NOC ROCKOWA - IMPALA

XIX EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL

XIX EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL

XIX EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL - ZGŁOSZENIA

GlogOFF Streetz Jam 2015

GlogOFF Streetz Jam 2015

05.09.2015r. MCK MAYDAY GlogOFF Streetz Jam 2015

 


A+ A A-

Dni Głogowa

DNI GŁOGOWA 2015 i VII GŁOGOWSKIE FLORIANKI:


PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA
RAFAEL ROKASZEWICZ
ORAZ
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.
Zapraszają na:

DNI GŁOGOWA
i VII GŁOGOWSKIE FLORIANKI

05-07 czerwca 2015

05.06.2015
piątek


14:00   XXV - LECIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
(SALA WIDOWISKOWA MOK)


SCENA PRZY RATUSZU MIEJSKIM:

15:30    PREZENTACJE TANECZNE - MOK i AKADEMIA RUCHU
16:00    FABRYKA MUZYKI i STUDIO TALENTÓW MOK
17:30    REWIA GRAFFITI MOK
19:00    ROBERT JANOWSKI Z ZESPOŁEM TANECZNYM EGO
20:30    ROŚLINA
21:30    DYSKOTEKA – DJ

06.06.2015
sobota


11:00 – 14.00 - PRZEMARSZ ULICAMI: ALEJA WOLNOŚCI i GRODZKA

- ZAKŁADOWA ORKIESTRA HUTY MIEDZI GŁOGÓW Z MAŻORETKAMI,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”,
- ORKIESTRA WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY POLICJI WE WROCŁAWIU,
- ORKIESTRA REPREZENTACYJNA WOJSK LĄDOWYCH.

14:00    70-LECIE I LO W GŁOGOWIE

            (SALA WIDOWISKOWA MOK)

SCENA PRZY RATUSZU MIEJSKIM:
KONCERT:
12:00 – 14.00
- ORKIESTRA WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY POLICJI WE WROCŁAWIU,
- ORKIESTRA REPREZENTACYJNA WOJSK LĄDOWYCH,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”,
- ZAKŁADOWA ORKIESTRA HUTY MIEDZI GŁOGÓW Z MAŻORETKAMI.

14:00 – 16.00
- MADE,
- BIONT,
- WHY.

17:00    NADIJA


SCENA BULWAR NADODRZAŃSKI:
14:30-15:00    FRUKTAKI
15:30-16:00    FRUKTAKI
19:00    BEDNAREK
20:30    T.LOVE
22:00    ALPHAVILLE – KONCERT Z OKAZJI XXV-LECIA SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

07.06.2015
niedziela


11:00- 14.00 - PRZEMARSZ ULICAMI: ALEJA WOLNOŚCI i GRODZKA

- ORKIESTRA ZAKŁADOWA HUTY MIEDZI GŁOGÓW Z MAŻORETKAMI,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „LUBIN”,
- POWIATOWA WOLSZTYŃSKA ORKIESTRA DĘTA,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „RUDNA”.

SCENA PRZY RATUSZU MIEJSKIM:
9:00    MSZA ŚWIĘTA ZA GŁOGÓW

KONCERT:
12:00 – 14.00
- POWIATOWA WOLSZTYŃSKA ORKIESTRA DĘTA,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „RUDNA”,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA ZAKŁADÓW GÓRNICZYCH „LUBIN”,
- ORKIESTRA ZAKŁADOWA HUTY MIEDZI GŁOGÓW Z MAŻORETKAMI.

14:00 – 15.00 - PREZENTACJE DLA DZIECI:
- SPEKTAKL „OLBRZYM - SAMOLUB”
- RODZINNE ZABAWY NA WESOŁO

15:00    KABARET MŁODYCH PANÓW
16:30    NEO-NÓWKA

SCENA BULWAR NADODRZAŃSKI:
11:00 – 14.00 - MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC,
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RAFAELA ROKASZEWICZA
 
18:00    MARYSIA STAROSTA I SOKÓŁ
20:00    PERFECT

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

05-07.06.2015
PASAŻ KULTURALNY MOK – UL. PARAFIALNA
KGHM – NAMIOT MULTIMEDIALNY – UL. RYNEK
WESOŁE MIASTECZKO – BULWAR NADODRZAŃSKI
ALEJA ARTYSTÓW GŁOGOWSKICH – UL. RYNEK

03.06-05.07.2015

WYSTAWA GALERIA EDUKACJI TWÓRCZEJ MOK „WÓGOŁG IKSLETEM ZSOTRAB”
WYSTAWA „SIEDMIOZNACZNYCH PRZYPADKÓW” Z OKAZJI DNI GŁOGOWA
FINISAŻ WYSTAWY 03.07.2015 GODZ. 18:00

12-14.06.2015
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA „GŁOGÓW 2015”
12.06.2015, GODZINA: 12:00, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W GŁOGOWIE – OTWARCIE WYSTAWY
13.06.2015, GODZINA: 16:00, MUZEUM ARCHEOLOGICZNO-HISTORYCZNE W GŁOGOWIE – PALMARES WYSTAWY
14.06.2015, GODZINA: 13:00, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W GŁOGOWIE – ZAMKNIĘCIE WYSTAWY

05-07.06.2015 REJSY PO ODRZE
05.06.2015, GODZINA: 16:00 – REJS OKOŁO 1 H; 18:00 – REJS OKOŁO 1 H
06.062015, GODZINA: 12:00 – REJS OKOŁO 2 H; GODZINA 15:00 – REJS OKOŁO 2 H; GODZINA: 18:00 – REJS OKOŁO 1 H
07.06.2015, GODZINA: 10:00 – REJS OKOŁO 3 H; GODZINA: 15:00 – REJS OKOŁO 2 H; GODZINA: 18:00 - REJS OKOŁO 1 H
    
STOWARZYSZENIE 4X4 – POKAZ

06.06.2015, GODZ. 8:00
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI DNIA HUTNIKA 2015 – HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA GŁOGÓW

06.06.2015, GODZ. 9:00
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO Z OKAZJI DNIA HUTNIKA 2015 – (KORTY TENISOWE CHROBRY GŁOGÓW S.A.)

07.06.2015, GODZ. 9:00
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO Z OKAZJI DNIA HUTNIKA 2015 – (KORTY TENISOWE CHROBRY GŁOGÓW S.A.)

07.06.2015, GODZ. 13:00
MECZ PIŁKI NOŻNEJ HUTNIKÓW HUTY MIEDZI GŁOGÓW: HMG I – HMG II (3 PŁYTA STADIONU CHROBRY GŁOGÓW S.A.)

BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSKA  W DNIACH 06.06.2015( SOBOTA) i 07.06.2015 (NIEDZIELA)


DNI GŁOGOWA 2014:

CZWARTEK 29.05.2014

XX GŁOGOWSKIE KONFRONTACJE LITERACKIE

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jedności Robotniczej 15

18:00 Spotkanie z Michałem Rusinkiem


PONIEDZIAŁEK 09.06.2014

XX GŁOGOWSKIE KONFRONTACJE LITERACKIE

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jedności Robotniczej 15

20:00 Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

 

CZWARTEK 12.06.2014

XX GŁOGOWSKIE KONFRONTACJE LITERACKIE

Klub Batalionowy, ul. Wojska Polskiego 58

18:00 Benefis Krzysztofa Jelenia, Promocja Tomiku

19:30 Podsumowanie konkursów literackich dla młodzieży

 

PIĄTEK 13.06.2014

XX GŁOGOWSKIE KONFRONTACJE LITERACKIE

Klub Batalionowy, ul. Wojska Polskiego 58

10:00 Oficjalne Otwarcie XX GKL

10:30-13:00 Warsztaty literackie, prowadzi Bohdan Zadura

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jedności Robotniczej 15

17:00 Spotkanie autorskie z Jackiem Dehnelem

19:00 Spotkanie autorskie z Magdaleną Tulli

20:30 Turniej Jednego Wiersza o Kilo Szmalu

Kawiarnia MOGADOR, ul. Morcinka

22:00 Nocny Turniej Poezji Fikuśnej

 

FOSA MIEJSKA

16:00-21:00 Otwarte Dni Twierdzy Głogów

17:00 M.A.D.E.

18:00 CHMURA

19:00 NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE

20:00 KABANOS

21:00 BAKSHISH

22:00 DEZERTER

 

SOBOTA 14.06.2014

XX GŁOGOWSKIE KONFRONTACJE LITERACKIE

Klub Batalionowy, ul. Wojska Polskiego 58

10:00-13:00 Warsztaty literackie, prowadzi Bohdan Zadura

15:00 Zadyma Poetycka, Prezentacja gości imprezy

16:00 Spotkanie z poetą Bohdanem Zadurą

17:30 Wieczór autorski Piotra Mosonia

Recital Barbary Niedzielskiej

19:30 Wręczenie nagród laureatom konkursu głównego

 

Jakubów

20:00 Spotkanie uczestników i organizatorów XX GKL

 

TARGOWISKO MIEJSKIE

PREZENTACJE DZIAŁALNOŚCI MOK I MCK MAYDAY

15:00-16:30

ZUMBA DLA KAŻDEGO - MATEUSZ ŚMIKIEL

Radocha

Miejski Klub Seniora przy MCK MAYDAY

16:00 WYBIJMY WSPÓLNIE RYTM WOLNYCH SERC

OGÓLNOPOLSKA AKCJA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

 

16:30-17:30

Pary taneczne STEP UP

Sekcja Rozwoju Talentów Muzycznych

SKALA

FABRYKA MUZYKI

17:30-18:30

Break Dance RAFAŁ PAWLAK z grupą MOK

SALSA MAŁGORZATA SZCZĘSNA, PAWEŁ PACHUTA

Laureaci IX Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

18:30-19:15 Głogowska Rewia Graffiti

19:30 MROZU

21:00 RICO SANCHEZ & THE GIPSIES FEAT. GIPSY KINGS PARTY

22:30 DYSKOTEKA POD GWIAZDAMI

IVAN KOMARENKO

 

NIEDZIELA 15.06.2014

TARGOWISKO MIEJSKIE

15:00-16:00 DUCH GÓR

spektakl familijny w wykonaniu Teatru „Klinika Lalek”

PREZENTACJE DZIAŁALNOŚCI MOK I MCK MAYDAY

16:00-17:15

Pokaz ZUMBATOMIC dla dzieci

Dziecięce Studio YOOPIE

Orient z baletem

Sekcja tańca współczesnego SAMAR

Mistrzowski Pokaz Tańca Towarzyskiego

MARIA SIELICKA, MATEUSZ ŚMIKIEL

17:30 VELVET

19:00 JAMAL

20:30 BRACIA

 

PONIEDZIAŁEK 16.06.2014

Miejski Ośrodek Kultury

18:00 "KlasykowoRozrywkowo"

Wspólny koncert w wykonaniu uczniów Szkoły

Muzycznej I i II stopnia im. Franciszka Liszta

i Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej

MUSIC INTRO z Głogowa

W programie przeboje muzyki klasycznej

i rozrywkowej

 

05-30.06.2014

Galeria Edukacji Twórczej MOK

DARIUSZ MIKOŁAJEWICZ WYSTAWA FOTOGRAFII

GŁOGÓW 1994-2014

Wernisaż wystawy 06.06.2014 r. godz. 18:00

 

 

13-15.06.2014

10:00-17:00 Zwiedzanie Sukiennic i Wieży Ratuszowej - wstęp wolny

14-15.06.2014

TARGOWISKO MIEJSKIE

15:00-20:00 PASAŻ KULTURALNY MOK

prezentacja twórczości sekcji MOK

i warsztaty artystyczne (15:00-18:00):

Teatr Krawiecki / Kreatornia / Pracownia 45 / Ceramika Familijne rozgrywki szachowe o Puchar Dyrektora MOK

Familijne turnieje gier planszowych

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

-> SPONSOR DNI GŁOGOWA 2013






FOTORELACJA Z I DNIA 07.06.2013r. - FOSA MIEJSKA

FOTORELACJA Z II DNIA 08.06.2013r. - TARGOWISKO MIEJSKIE


FOTORELACJA Z III DNIA 09.06.2013r. - TARGOWISKO MIEJSKIE

FOTORELACJA Z IMPREZY TOWARZYSZĄCEJ - SPEKTAKL TEATRU INTERMEDIUM

FOTORELACJA Z IMPREZY TOWARZYSZĄCEJ - JUBILEUSZ X-LECIA DOMU CICHYCH PRACOWNIKÓW KRZYŻA

FOTORELACJA Z IMPREZY TOWARZYSZĄCEJ - TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO



 

 

 

 

Organizatorzy

 

Sponsorzy

 

 

Patronat imageslny

 

DNI GŁOGOWA

8 – 10.06.2007

Scena przy Ratuszu

 

08.06.2007 PIĄTEK

 

12.30 – 13.00  Prezentacja dorobku – Chór „Radocha” z Głogowa

13.00 – 13.15  Zielonogórski Klub Tańca Sportowego „Młode Bugsy
laureaci Telewizyjnego Festiwalu Tańca w Koninie

13.15 – 13.30  Zespół RomówBechtałe Ciawe” (Szczęśliwe Dzieci) ze Szkoły Podstawowej nr 2

13.30 – 13.40 Zielonogórski Klub Tańca Sportowego „Młode Bugsy

13.40 – 14.00 Prezentacja dorobku artystycznego uczniów Szkoły Podstawowej nr 2

14.00 – 14.15 Występ zespołów ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Głogowa

14.15 – 14.30 Występ zespołów wokalno-tanecznych „Formacja G 3” cheerleaderki z Gimnazjum nr 3

14.30 – 15.00 Prezentacja dorobku artystycznego Przedszkola Publicznego nr 13

15.00 – 15.15 Pokaz zespołu Hip-Hop działającego przy MOK

15.15 – 15.30 Występ zespołu wokalnego „Solfeż” z Gimnazjum nr 3 w Głogowie

15.30 – 16.00 Występ zespołu „Złoty Wiek” z Głogowa

16.00 – 17.00 Koncert Orkiestry Zakładowej Huty Miedzi Głogów z mażoretkami

17.00 – 17.30 „Autor Nieznany” Głogów

17.30 – 18.10 „Desdemona” Głogów

18.10 – 19.10 „Ro-Ślina” Głogów

19.10 – 20.10 „The James Warner Prophecies” z AmberValley

20.45 – 22.15 Występ zespołu Princess

22.30 – 02.00 Dyskoteka pod gwiazdami z DJ Tomo z karaoke

 

09.06.2007 SOBOTA

 

13.30 – 14.00 Prezentacja dorobku artystycznego uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Głogowie

14.00 - 14.30 Występ zespołu folklorystycznego „Wrzos”

14.30 – 15.00 Zespół „Kobza” Leny Michalskiej działający przy MOK w Głogowie

15.00 – 15.15 Występ formacji tanecznej „Look” – z Domu Kultury w Białołęce

15.15 – 15.45 Pokaz tańca towarzyskiego wykonaniu uczniów Szkoły Tańca „Fantom”

15.45 – 16.15 Studium Wokalne działające przy MOK w Głogowie

16.15 – 17.15 Występ Rewii „Graffiti”

17.15 – 18.15 Konkursy i zabawy przygotowane przez prezentera Tomasza Naborczyka

18.30 – 19.45 Występ zespołu Arka Noego

20.00 – 21.30 Biesiada Polska

22.00 – 23.15 „The James Warner Prophecies

23.30 – 02.00 Koncert zespołu „Zorba

 

10.06.2007 NIEDZIELA

 

14.30 – 15.00 Występ uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

w Głogowie

15.00 – 16.30 „MIŚ TEODOR W KRAINIE MAGII”

16.45 – 18.00 Występ zespołu „Kalifornia Blue Band” z przebojami Roya Orbisona

18.20 – 19.20 Zespół „MEZO” z Kasią Wilk

19.30 – 21.00 Formacja „Ladies

21.15 – 22.25 Występ gwiazdy wieczoru INGRID

22.30 Widowisko pirotechniczne

 

Imprezy towarzyszące:

09.06. godz. 18.00 Wernisaż Wystawy Sztuki Artystów Głogowskich

Strona archiwalna

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.mok.glogow.pl używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Biuletyn Informacji Publicznej

Bądź na bieżąco

Szanowni Państwo.
Jeśli chcecie otrzymywać pocztą elektroniczną
nasz aktualny plan imprez.
Prosimy o przesłanie maila
o tytule "plan imprez"
na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

BIURO OBSŁUGI KLIENTA MOK
Plac Konstytucji 3 Maja 2
67-200 Głogów

tel. 076 835 66 30 lub 076 833 65 74

Nr konta: BS Głogów 32 8646 0008 0000 0000 6347 0001

więcej informacji

AKnet Tomasz Wadas; Fotografie użyte jako tło strony są autorstwa Szymona Gburka