WRZESIEŃ 2018

"Od Kofty... do Korcza"

Bilety: 90zł
dostępne w Biurze Obsługi Klienta MOK
i internetowo na https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/michal-bajor/  lub www.kupbilecik.pl

Michał Bajor - „Od Kofty…do Korcza” jest koncertem  piosenek z dwu płytowego albumu pod tym samym tytułem.
To muzyczna historia utworów, które  napisane i przetłumaczone specjalnie dla niego, przez najlepszych autorów
i kompozytorów, pozwoliły artyście stworzyć własny, niepowtarzalny teatr piosenki.
Wybrane z kilkuset i nagrane na nowo z jego dzisiejszą dojrzałością, są niejako podsumowaniem muzycznego dorobku
tego charyzmatycznego aktora i pieśniarza. Wieczór pełen wspomnień, liryki, dramatyzmu, ale i żartu.

Zapraszamy!

Informacje dodatkowe. Koncert trwa około 90 minut. Artyście towarzyszy 4 osobowy zespół wspaniałych muzyków.