PAŹDZIERNIK 2018

Sala widowiskowa MOK

POPIS STUDIA TALENTÓW i STUDIA TALENCIK MOK
pt. "NIC, TYLKO CHCIEĆ"

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

16.05.2018 o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na POPIS STUDIA TALENTÓW I STUDIA TALENCIK.
Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież z sekcji wokalnej MOK z klas D. Drozd i A. Szatarów.
W repertuarze polskie piosenki wybrane przez młodych wykonawców.
Wokaliści Studia Talencik zadebiutują  wspólnie ze starszymi kolegami. Zapraszamy gorąco rodziców, przyjaciół i fanów Studia Talentów.