MARZEC 2019

Bilety: 60zł/osoba
Organizator: ESKA

Opis wydarzenia:
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata,
w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce.
Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze".
Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD
oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Obecnie Teresa Werner pracuje nad swoim 4 albumem studyjnym
z którego premierowe piosenki zaprezentuje już na koncercie.
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl