GRUDZIEŃ 2019

11.01.2020r. (sobota) godz. 17.00
Sala widowiskowa CK

Koncert operetkowy - "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Centrum Kultury w Głogowie! Nie może tam Państwa zabraknąć!

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem.  W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Twoim jest serce me", "W rytm walczyka" w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy "Czardasz" Montiego czy "Taniec węgierski" Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Odwiedź nas na facebooku:

www.facebook.com/agencja.muzykanty

Bilety w cenie 60zł do nabycia w kasie CKu, online na https://ekobilet.pl/mok-glogow oraz w serwisach www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

(w przypadku biletów grupowych prosimy o kontakt - tel. 609047163 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)