Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan imprez do pobrania
LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

 

14, 15, 20, 21.02.2020r. godz. 16.30-18.30
sala baletowa CK

MOVEart (Sztuka&ruch) - SAMOROZWOJOWE ZAJĘCIA EKSPRESJI TWÓRCZEJ - FERIE 2020

Zajęcia dla grupy 16+
Prowadzący: mgr Marlena "Menia" Mandziuk – certyfikowany instruktor choreoterapii z elementami arteterapii

Zajęcia bezpłatne - obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Klienta CK oraz telefonicznie: 663 057 943



Opis:

MOVEart jest propozycją kreatywnych zajęć, o charakterze arteterapeutycznym, łączących w sobie różne działania twórcze w zakresie szeroko pojętej sztuki. Będziemy szukać swoich inspiracji, pomysłów na ruch, odkrywać przyjemność płynącą z poruszania się we własnym stylu, tempie, a przede wszystkim wyrażać siebie twórczo, podążając za swoimi potrzebami w bezpieczny sposób, w atmosferze szacunku do drugiego człowieka. Będzie to czas na dobrą zabawę ze słowem, ruchem, obrazem, głosem, dźwiękiem, wizualizacją, twórczością plastyczną, uważnością, improwizacją, aktywnościami kreatywnymi z elementami świadomej pracy z ciałem.
Skupimy się na potencjale twórczym każdego z uczestników. Będziemy mogli zatem nauczyć się czegoś od siebie nawzajem i wspólnie działać w jednej przestrzeni.
Chcesz zdobyć nowe doświadczenia, nawiązać ciekawe znajomości, odkryć swoje wewnętrzne dziecko ? MOVEart = więcej radości i samozadowolenia
ZAPRASZAM :D
-  Marlena (Menia) Mandziuk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.