Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

01.05.2017 r. | godz. 17:00 | MCK MAYDAY, Głogów ul. Perseusza 11

II Głogowski Festiwal Rockowy "W hołdzie rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu" 

 

KONCERT:

APOKALIPSA

POZYTYWKA

 

Bilety: Wstęp wolny

 

Apokalipsa - zespół rockowy pochodzący z Wołowa, założony w 1984 roku. Nieustannie koncertują i biorą udział w przeglądach i festiwalach na terenie całego kraju. 

Skład zespołu : APOKALIPSA
Waldemar Jabłonka (Błona) – Gitara
Mariusz Szewc - Gitara(Lucek)
Radosław Butryński (Palacz) - Vokal
Mariusz Grabowski (Gażnik) - Git. Basowa
Tomasz Szarzyński (Szary) – Perkusja
Robert Mielcarek (Egon) - Efekty specjalne (ognie, fajerwerki, dymy itp)

 

Pozytywka - powstał w 2013 roku w Małopolsce z inicjatywy wokalisty Boba, który kończąc materiał na pierwszą płytę pt.: „Moja niepodległość”, poszukiwał muzyków do wspólnego grania na żywo. Z czasem do Pozytywki dołączyli Tomek (Gitara), Andrzej (Gitara), Rejczel (Skrzypce), KM (Gitara basowa). Zespół zagrał swój pierwszy koncert na początku lipca 2014 r. podczas Festiwalu Orle Gniazdo. Drugi koncert Pozytywki odbył się 28 lutego 2015 r. w Londynie (koncert ku pamięci Żołnierzy Wyklętych).
Muzykę Pozytywki można określić jako metal z patriotyczno-tożsamościowym przesłaniem. Teksty odnoszą się głównie do historii Polski w latach 1939-63, ze szczególnym naciskiem na tematykę walki Żołnierzy Wyklętych o niepodległą Polskę.


 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.