Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ
 
24.06.2017. godz. 20.00
MCK Mayday, Głogów ul. Perseusza 11
 
LETNIA SCENA MOCY
Koncert rockowy na rozpoczęcie wakacji
 
Wstęp wolny
 
Wystąpią:
- IMPALA
- THAR AI
- MIASTO GNIEWU
 

IMPALA

Zespół urodził się w 2009 roku na gruzach innego zespołu o którym nie pamiętają nawet najstarsi zmarli górale. Ponieważ wprost uwielbiamy komplikować sobie życie skompletowaliśmy skład z muzyków spod Poznania i ze Śremu (ok. 40 km odległości). W takiej konfiguracji nagraliśmy płytę krótkogrającą o wdzięcznym tytule "Vanilla EP" i wydaliśmy ją własnym sumptem w 2010. Nakład osiągnął dokładnie zero egzemplarzy, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni wśród naszych rodziców i kilku kolegów. Niestety, nasz ówczesny wokalista przeprowadził się do Poznania, co skomplikowało nam dojazdy, więc mimo szczerych chęci z obu stron rozstaliśmy sie (miał za blisko na próby, to by było zbyt proste). Kilka miesięcy później udało się nam spełnić nasze marzenie - importowaliśmy wokalistę z innego województwa. Pomimo usilnych starań nikt spoza kraju nie zechciał z nami śpiewać, jednak jesteśmy zadowoleni (Poznań - Głogów to już 120 km). W tym składzie wydaliśmy kolejne EP pod tytułem "#13". Tym razem nakład osiągnął 100 sztuk i podobno zeszły już trzy (podejrzewamy naszych kolegów o sztuczne nabijanie nam statystyk). Najbliższe nasze plany to zatrudnienie kolejnego muzyka, najchętniej z innego kontynentu - instrument nie gra roli. W dalekiej przyszłości planujemy przeprowadzić się na inne planety i sprzedać kolejne 3 sztuki następnej płyty - dzięki temu będziemy funkcjonować jeszcze sprawniej, może nawet grać próby w pełnym składzie częściej niż raz na 9 lat. Naszym najskrytszym marzeniem jest wystąpienie jako zespół we wszystkich talent show naraz (gitarzyści w Polsacie, wokalista w TVP a sekcja rytmiczna w TVN i Polo TV).

Wydawnictwa:

EP#10, EP#13, LP#17

YT: https://www.youtube.com/user/impalacore

FB: https://www.facebook.com/impalaband/

 

THAR AI

(Alternatywny rock/metal - Wrocław)

Podczas wiosennych koncertów zespół będzie promował swoją debiutancką EPkę, która ukazała się na początku marca.

Ekspresyjna muzyka, przeplatana kontrastami z emocjonalnym wokalem - tak w skrócie można opisać ich kompozycje.

 

YT: https://www.youtube.com/channel/UCIgGNajdri7EpDc8hR9wqlA

 

 

 
 
 
 

MIASTO GNIEWU

Miasto Gniewu to ludzie, przekazujący znaczną część siebie, wierzący w siłę jaką ma muzyka. Nie silą się na bycie gwiazdami, czują, że nie w doskonałości tkwi moc, wyznaczone cele osiągają nie spoglądając na czas.

Są ponurzy, szarzy, surowi, brudni, brzydcy, to ich rodzaj buntu, to ich odpowiedź na dzisiejsze czasy.

Miasto Gniewu zabierze Was w podróż po ciemnych zakamarkach osobowości opowiadając o tym co trudne, co przepełnia frustracją, co przygniata człowieka. Muzyka, a przede wszystkim teksty to podróż w głąb człowieka, w jego samotność, jego słabości, rozterki. To krzyk straconych nadziei i zagubionych dróg, ale też nadzieja na lepsze jutro, na nowy dzień. Jeżeli czujesz, że jest ci trudno, posłuchaj co mamy Ci do powiedzenia…

Skład zespołu:

Mat – wokal
Niko – gitary
Rom – bębny
Luk – bass

Social Media:

FB: www.facebook.com/miastogniewu
YT: www.youtube.com/channel/UCJrDkKxy26cilDbQdyRQebQ

www.miastogniewu.pl

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.