Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

29.09.2017r. piątek, start godz. 19.00
Sala koncertowa, MCK MAYDAY

XV-LECIE ZESPOŁU ROŚLINA Z GŁOGOWA

I XX-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ KRZYSZTOFA HORKI HORACEGO

Zagrają:
- ALTHER EGO
- MADE
- ROŚLINA

Wstęp wolny!

ROŚLINA

Zespół Roślina istnieje od 2001 roku. Pomimo wielu zmian w składzie i ostatecznie zawieszenia działalności w roku 2009, charyzmatyczny wokalista/multiinstrumentalista Krzysztof Horka postanowił wrócić do swoich Blues - Rockowych korzeni. Po raz kolejny zebrał muzyków z którymi współpracował wcześniej - perkusistę Tomasza Ogłazę i basistę Marcina Reszewicza. Zespół wzbogacił się również o nowego gitarzystę solowego, Jacka Krzyszkowskiego, oraz saksofonistę Mateusza Kowala.

Pierwszy koncert po reaktywacji odbył się 12 stycznia podczas XXII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od tego czasu zespół zagrał wiele koncertów w całej Polsce. Towarzyszył między innymi grupie „Dżem” jako suport podczas trasy koncertowej z okazji 35 lecia działalności. Występował również przed zespołami takimi jak Organek, Bajm, oraz na małej scenie Woodstock.

Członkowie zespołu:

Krzysztof "Horacy" Horka - gitara akustyczna,klasyczna/wokal
Jacek Krzyszkowski - gitara elektryczna/wokal
Marcin Reszewicz - bas
Tomasz Ogłaza - perkusja
Mateusz Kowal - saksofon

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.