Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

07.04.2018 r. sobota, godz. 20.00
Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (ul. Perseusza 11)

Koncert promujący nową płytę

cHMURA
gość specjalny: SMASH (Śrem)

 

Wstęp wolny

 

cHMURA to jedna z najciekawszych propozycji na dolnośląskiej scenie rocka alternatywnego. O poziomie jaki prezentuje grupa świadczą chociażby muzycy tworzący cHMURę, grający w takich formacjach jak: FATCLICKS, MARVELON, SOFT,LOCO. Występowali oni niemal na wszystkich liczących się festiwalach w Polsce, wliczając w to PRZYSTANEK WOODSTOCK, MAYDAY ROCK FESTIVAL, ROCK NOCĄ, LIFE ON STAGE FESTIVAL .

cHMURa jest laureatem Jury XIX MAYDAY ROCK FESTIVAL 2015. Właśnie wydali swój debiutancki albumu cHMURa - „owczy pęd”, i są w trakcie jego promocji. . Na swoim koncie grupa ma również występy m.in. u boku TSA ,ILLUSION,ACID DRINKERS, LIPA LI, OCN, MICROMUSIC, ...

cHMURa jest gwarantem doskonałego rockowego show na najwyższym poziomie, tworząc jednocześnie niepowtarzalną koncertową atmosferę.

W skład zespołu wchodzą:
Mariusz Juszczyk - wokal
Tomasz Pawluś - gitara
Mateusz Majkowski - gitara
Łukasz Trociński - perkusja
Jarosław Malicki - gitara basowa

 


 

SMASH – śremska formacja operująca w klimatach vintage rock z naleciałościami Seattle’owskiego grunge, delikatnie przyprawionych popową tanecznością. Powstali w 2014, właśnie wydali pierwszy długogrający album, zawierający 8 bogatych klimatycznie i elektryzujących kompozycji. Album jest w całości dostępny w serwisie Spotify.

SMASH to melodyjne i stonowane wokale, skąpane w energetycznych gitarowych riffach i melodiach, podparte solidną, pulsującą sekcją rytmiczną. Zespół świetnie czuje się na scenie, co zostaje regularnie doceniane podczas koncertów. W roku 2017, towarzyszyli światowej klasy zespołowi Triggerfinger podczas polskiej trasy koncertowej, promującej album „Colossus”, zdobywając uznanie oraz bardzo przychylne reakcje publiki.

SMASH to czysta energia i świetna zabawa na scenie, SMASH to uosobienie rock n rolla.

Skład:
Krzysztof „Kidd” Adamski (ex. K=I=W=I, ex. Impala, SUPERHALO)
Iwo Świerblewski (Ex. Burbon)
Maciej „Olav” Olawa (Burn This Song)
Adam Nastawski (ex. Fatclicks, Plum, Kilwater)

FACEBOOK: www.facebook.com/SM4SHband

YouTube: www.youtube.com/channel/UCHKLocjWcPoLYsKQnmyboyg

Spotify: https://open.spotify.com/album/2lct754FjRA7AUpndfel8X

Promo Vid: https://www.youtube.com/watch?v=u7XmYzD0YaE

Klip do utworu “Stand By” promującego najnowszy album: https://www.youtube.com/watch?v=q6FxRMFbXzE Klip live: https://www.youtube.com/watch?v=OrE3raEpZtQ

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.