PAŹDZIERNIK 2019

GWIAZDA FESTIVALU - NOCNY KOCHANEK
TRASA "W CIEMNOŚĆ" CZ. 2

Bilety: 50zł/osoba
Obecnie dostępne są jeszcze bilety kolekcjonerskie w Biurze Obsługi Klienta MOK i MAYDAY
oraz ostatnia pula internetowo: https://ekobilet.pl/mok-glogow/nocy-kochanek---koncert-laureatow-xxiii-rf-1568187172049/378839-bilety-na-koncert

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha.
Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..!
Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej
subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym
heavy metalem.

"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie
lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku:
Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność"
to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Druga część "Trasy w Ciemność" to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!