Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan imprez do pobrania
LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

 

29.02-01.03.2020, start 11.00 - oba dni
Klub Mayday, ul. Perseusza 11
 
KILL BY SKILL
 

wstęp wolny

 

Kill by Skill to ogólnopolskie zawody, które zastąpiły Bitwę o Miedziową Rudę Calisthenics Edition i rozrosły się do dwudniowej imprezy rozpoznawanej w całej Polce. Zawodnicy będą rywalizowali w kategorii freestyle oraz siłowo-wytrzymałościowej. Po raz drugi zorganizujemy zawody na scenie w Klubie Mayday.

29.02.2020 dwudziestu dziewięciu zawodników (27 Polaków i 2 Czechów) kategorii freestyle zmierzy się ze sobą. Będzie to niesamowity pokaz nadludzkiej siły i sprawności.

01.03.2020 18 zawodników stawi czoło wyzwaniu w kategorii siłowo-wytrzymałościowej. W etapie eliminacji zawodnicy będą wykonywali ćwiczenia w formule time up, czyli w ograniczeniu czasowym, tym razem będzie to 60 sekund, a do zrobienia będzie jak najwięcej: wejść siłowych na drążek, podciągnięć +15 kg, dipów +30 kg oraz przysiadów ze sztangą o wadze równej 100% masy ciała zawodnika. W starciu finałowym ćwiczenia pozostaną bez zmian, zmienią się jednak obciążenia: wejścia siłowe +4 kg, podciągnięcia +30 kg, dipy +60 kg i przysiady ze sztangą o wadze 150% masy ciała zawodnika.

Dwa dni ogromnych emocji, zawodnicy z całej Polski, a wśród gości nie zabraknie znanych i utytułowanych osób ze środowiska Street Workout: Maksym i Karla Riznyk, Kuba Nawrot, Krzysiek Susidko, Karol Siwek, Mateusz Milczuk, Natalia Modzelewska! To tylko kilka nazwisk - nie zdradzamy wszystkich szczegółów ;) Zapraszamy!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.