WRZESIEŃ 2019

ul. PERSEUSZA -> na wprost MCK MAYDAY
i Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie

DZIEŃ SĄSIADA

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie jako pomysłodawca na ożywienie i animowanie mieszkańców osiedla im. Mikołaja Kopernika,
szczególnie bloków i wieżowców przy Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY, organizuje „DZIEŃ SĄSIADA”.
Do współpracy zaprosiliśmy sąsiadujące jednostki i stowarzyszenia.
Nasze zaproszenie przyjęli:
- Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie,
- Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży SZANSA,
- Stowarzyszenie Klub Sportowy STREET WORKOUT Głogów,
- Warsztaty Terapii Zajęciowej ARKA - PSONI koło w Głogowie,
- Fundacja Owoc Głogu,
- Stek Hous Rock Cafe
(lokal gastronomiczny z MCK MAYDAY).
Wszystkie te jednostki mają siedzibę w bliskim kontakcie z MCK MAYDAY, czyli są naszymi sąsiadami.
Planujemy spotkanie integracyjne, piknikowo-biesiadne wspomnianych podmiotów i mieszkańców.
W programie przewidziane następujące działania:
- wspólne biesiadowanie,
- ZUMBA INTEGRACYJNA,
- muzyka na żywo – Pozytywna Grupa Bębniarska z Głogowa,
- zabawy i animacje,
- ŚWIATOWY DZIEN PODCIĄGANIA – wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Klub Sportowy STREET WORKOUT GŁOGÓW,
w ramach projektu „Aktywny Dolny Śląsk” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego.

Aby nasze wydarzenie miało symboliczny charakter spotkania sąsiadów pragniemy spotkać się wszyscy razem przy stołach ustawionych na ulicy PERSEUSZA
(przed budyniem MCK MAYDAY i Placówek Szkolno-Wychowawczych), a obok ustawimy konstrukcję do podciągania.
GORĄCO ZAPRASZAMY!
Przyjdź, posiedź z nami, pobaw się, zapoznaj.
Mile widziane ciasto domowego wypieku.