STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

01.10.2017r., niedziela, godz. 12.00
Sala widowiskowa MOK

TEATR MŁODEGO WIDZA
- spektakl dla dzieci "GALIMATIAS CZYLI KOSMICZNA POMYŁKA"
- Teatr na walizkach

Bilety:
- 15zł/rodzinny (dziecko + opiekun),
- 10zł/pojedynczy.

Przedstawienie dla dzieci Galimatias, czyli wybuchowa mieszanka teatru komedii oraz estrady skierowana do publiczności familijnej.
Możemy tu zobaczyć: perypetie ze złośliwą muchą oraz pokaz kręcenia olbrzymich rzeźb balonowych!
Pojawia się tu także walizka, która przestaje słuchać swojego właściciela i tajemniczo zatrzymuje się w powietrzu.
PRZEMÓWIENIE. Komiczna scenka fabularna, w której jeden z bohaterów przeszkadza drugiemu w wygłoszeniu mowy.
Konflikt ten doprowadza ich do zabawnego finału.
KO(S)MICZNA MAGIA. Gdzie znikają chustki? Jak naprawić podarte zdjęcie? Jak wyjąć z brzucha rekwizyt?
Czy magik ma tylko dwie ręce? I gdzie jest królik?
To odświeżający, zaskakujący oraz rozbawiający spektakl dla dzieci.