STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

zaprasza na pastisz teatralny

PLEMNIKI ATAKUJĄ

Wstęp wolny.

"Plemniki Atakują" to kolejne twórcze dzieło Teatru Jednego Mostu. Tym razem aktorzy wraz z reżyserem postanowili opowiedzieć Państwu
historię bohaterów podróżujących po planetach naszego układu słonecznego. Waginka i Penis bo tak nazywają się nasi podróżnicy, próbują
odnaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania: Czym jest seks? ile waży? Jak wygląda? Czy da się go zjeść?

Serdecznie Państwa zapraszamy na tę przepełnioną czarnym humorem manifestację, prowokację, pastisz teatralny.