STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

05.11.2017r. (niedziela) godz. 12.00
Sala widowiskowa MOK

TEATR MŁODEGO WIDZA
- spektakl dla dzieci "PUNCH i JUDY"

Bilety:
- 15zł/bilet rodzinny/dziecko + opiekun,
- 10zł/bilet pojedynczy.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

„Punch & Judy” bawi publiczność ironią, ripostą, humorem, wartką akcją i lekką fabułą z podtekstem.
Spektakl dla dużych i małych, grany w sali i na ulicy, bez różnicy. Każdego bawi co innego:
dzieci – wielkie maski i zabawne historie, dorosłych – komizm sytuacji i słowa.

Kolorowy świat żartu wciąga zarówno dzieci, jak i dorosłą publiczność w historię rodem z każdej społeczności miejskiej:
Punch – rozbrykany wisus i wrzaskliwa matrona Judy toczą walkę podjazdową o dowodzenie w sytuacjach,
które zdarzają się wszystkim i na co dzień. Ponieważ do akcji wkraczają postaci Konia, Psa, Policjanta i Doktora
– historia nabiera rozpędu, rozmachu i rubaszności.