STYCZEŃ 2018

Organizator: Agencja artystyczna AWANGARDA

Bilety: 80zł osoba,
dostępne w Biurze Obsługi Klienta MOK
i internetowo -> https://biletyna.pl/event/Szalone-Nozyczki-Miejski-Osrodek-Kultury-Glogow-e61436.html#buy

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym.
Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był
na rynku teatralnym absolutnym „Top of the Top”!

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki”
- utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat.
Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się
całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa
inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE!
Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy.
Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Krzysztof Ibisz/ Lesław Żurek
Ula Dębska/ Joanna Kupińska