LIPIEC/SIERPIEŃ 2018

20.04.2018r. (piątek) godz. 17.00
Sala widowiskowa MOK
Wstęp: dowolny datek do puszki wolontariuszy „Jagodzianek”

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza na absolutnie magiczny:
WIECZÓR TAŃCA  z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca!

Wystąpią:
Dzieci i młodzież z sekcji tanecznych MOK i MCK Mayday:
- SAMAR - taniec współczesny,
- FANTOM - taniec towarzyski,
- MINIMAXY i BREAKOUT - break dance,
- Zumbatomic,
- a także dzieci z Klubu Tańca Towarzyskiego ANIMA DANZA.

GWIAZDA WIECZORU:
Agata Kocińska i Mateusz Śmikiel – pokaz POLE DANCE

Wstęp: dowolny datek do puszki dla „Jagodzianek”!

JAGODZIANKI, CZYLI FUTRZASTA SFORA BEZDOMNIAKÓW W POTRZEBIE to dom tymczasowy Fundacji”Przyjaciele Czterech Łap”,
w którym schronienie znajdują pieski niechciane, stare, schorowane, nie mające szans na adopcję.
Dzięki pomocy lokalnych wolontariuszy „Jagodzianki” pomagają również innym porzuconym zwierzętom w potrzebie,
dla których poszukują nowych, kochających domów.

Wolontariusze z puszkami będą prowadzić zbiórkę przy wejściach na salę widowiskową, ponadto na holu górnym MOK będzie
punkt informacyjny „Jagodzianek”, gdzie można będzie uzyskać wszelkich informacji na temat działalności fundacji i adopcji zwierząt.

Poza zbiórką pieniężną można podarować „Jagodziankom” koce, kołdry, legowiska, karmę, akcesoria dla psów i kotów, zabawki itp.