LISTOPAD 2018

DARIUSZ KORDEK jako EUGENIUSZ BODO

Spektakl muzyczny - Musical BODO

Bilety:
od 45zł do 85zł w zależności od miejsca na sali.

Organizator:
Joanna Michałowska PROJEKT IMPACT

Musical „Bodo” to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo, która stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza
do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek.
W rolę tytułowego Bodo wciela się aktor filmowy i teatralny Dariusz Kordek, znany m.in. z ról w “Młodych Wilkach”, “Poranku Kojota”
czy filmie “Sztos”. Aktorowi towarzyszy sześcioro tancerzy, którzy wystąpią w choreografii Agnieszki Brańskiej.
Spektakl jest inspirowany historią Eugeniusza Bodo, ale przepuszczoną przez naszą wyobraźnię i dzisiejsze czasy.
Dariusz Kordek w przedstawieniu "Bodo". Świetnie śpiewa, tańczy i stepuje. Bardzo dobrze dobrane piosenki Bodo trafnie odnoszą się do jego życia.
Efekty multimedialne, projekcje i bogata scenografia i pełne przepychu stroje aktorów dodatkowo uatrakcyjniają występ.

UWAGA: w spektaklu używane są światła stroboskopowe