LISTOPAD 2018

- 15zł/rodzinny/dziecko + opiekun,
- 10zł/bilet pojedynczy

Opis spektaklu:

Spektakl "Śpiąca królewna" to kostiumowe widowisko adresowane do dzieci w różnym wieku, gdyż zostało zbudowane
na kanwie znanej baśni, a także do starszych widzów, głównym jego tematem jest bowiem problem nadopiekuńczych rodziców.

W przedstawieniu wykorzystano, oprócz stylowych kostiumów, również klasyczne lalki teatralne, a także duże formy animowane
(np. ponad-dwumetrowy duch). Klimatyczne i zabawne sceny podkreśla stylowa autorska muzyka i gra świateł, a poczucie humoru,
przewijające się w akcji prowadzącej widza przez zmieniające się czasy akcji, powinno trafić z powodzeniem także do dorosłych widzów.

Aktorzy:
Beata Beling