GRUDZIEŃ 2018

15.12.2018r. (sobota) godz. 18.00
Sala widowiskowa MOK

SPEKTAKL CHARYTATYWNY - "WEHIKUŁ ŚWIĄT"
- reżyseria: Alicja Borowiecka i Michał Buler

Organizatorzy:
- Skuteczni Wolontariusze,
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.

Szanowni Państwo!
Już po raz piąty mamy okazję zaprosić Państwa na naszą świąteczną akcję!
Tym razem na scenie wystawimy spektakl pt."Wehikuł Świąt" w reżyserii Alicja Borowiecka i Michał Buler.
Całkowity dochód zebrany podczas akcji przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację Honoratki Babuli w USA,
która cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe.
Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszystko staje się możliwe, a w przyszłość patrzymy z nową nadzieją.
Sprawmy by ten czas był tak samo magiczny dla Honi i wesprzyjmy ją w tej walce. Jesteśmy już coraz bliżej celu!
Widzimy się 15.12.2018r. o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej MOKu.

Nie może Ciebie zabraknąć.