Plan imprez do pobrania
STYCZEŃ 2020, LUTY 2020
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

26.04.2019r. (piątek) godz. 18.00
Sala widowiskowa MOK

Spektakl - "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania",

Obsada - Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Magdalena Margulewicz, Jakub Przebindowski.

Czas trwania: 130 minut.
Bilety: 90zł/parter, 80zł/balkon.
Organizator: Agencja Artystyczna ADS

"SCENY DLA DOROSŁYCH” – brawurowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie mistrzów scenicznego humoru.

Autorem jest Zbigniew Książek, całość wyreżyserował Krzysztof Jasiński, a muzykę do pojawiających się tam piosenek skomponował Jakub Przebindowski.  
W rolach głownych występują: – Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski.
Czwórka aktorów ma tu nie lada zadanie, ponieważ w trakcie przedstawienia każdy z nich wciela się w kilka różnych postaci.

„Trochę wstydzimy się rozmawiać o seksie, ale oglądać i podglądać uwielbiamy. Tytuł sztuki jest prowokujący, opowiadamy o grupie szczególnych ludzi,
trochę dewiantów, trochę neurasteników, totalnie pogubionych w życiu z powodów seksu. Sam temat nie jest nowością. W sztuce przyglądamy się układom
dwójkowym z dużym poczuciem humoru, przymrużeniem oka, dowcipem, ale i wielką dobrocią dla ludzi.” – Jakub Przebindowski.

Dodatkową atrakcją przedstawienia jest włączanie przez aktorów do gry publiczności. Prowokowani stale i zaskakiwani widzowie doskonale się bawią!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.