STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

"NA CO CI TO BYŁO"
- na podstawie fragmentów "DO PIACHU" Tadeusza Różewicza
Reżyseria: Michał Wnuk

Wstęp wolny. Spektakl dla widzów dorosłych.

"NA CO CI TO BYŁO" to już kolejna premiera Teatru Jednego Mostu, w której widz stawiany jest w niewygodnej sytuacji.
Tym razem reżyser spektaklu Michał Wnuk sięga po dramat Tadeusza Różewicza "Do piachu ",
który zapisał się w historii polskiego teatru w sposób co najmniej kontrowersyjny.
Prób wystawienia sztuki było zaledwie kilka, a niektóre z nich zakończyły się fiaskiem.
Historia nie łatwa i też nie dla każdego...

reżyseria: Michał Wnuk

obsada: Karol Frankowski, Paweł Ławniczak, Tomasz Olczak, Adrian Olszewski, Szczepan Parchimowicz

SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH