GRUDZIEŃ 2019

Bilety: 90zł parter/ 70zł balkon
dostępne w Biurze Obsługi Klienta MOK i na kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe: +48 609 622 195

UWAGA! SPEKTAKL Z GODZ. 20:00 ZOSTAŁ ODWOŁANY I WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY.

Opis spektaklu:

„Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?" Tak zaczyna się zwariowana komedia "Zamiana", którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować. Spokojne małżeństwo Briana i Susuan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli .Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy... A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie - dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi - brat ułożonej Pani Flowers.

Obsada

ZUZA GRABOWSKA