STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

BŁAŻEJ KRAJEWSKI: STAND UP

Bilety: 50zł
dostępne w Biurze Obsługi Klienta i na stronie: https://ekobilet.pl/mok-glogow

Komik z Bydgoszczy. Na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury i "kolorowe" ptaki z rodzinnej Bydgoszczy.

„Komedia Pomyłek” rozbawia do łez historiami z rodzinnej Bydgoszczy, wieloma wpadkami , które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz imitacjami głosów znanych postaci. Najnowszy program bydgoskiego komika, to przemyślane, spójne oraz uniwersalne widowisko komediowe, realizowane na najwyższym poziomie scenotechnicznym oraz artystycznym.