STYCZEŃ 2020, LUTY 2020

AKTORZY CZYTAJĄ DZIECIOM 2

Bilety: 10 zł
dostępne w Biurze Obsługi Klienta i internetowo: bilety

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych na wyjątkowy cykl wydarzeń. W Teatrze im. Andreasa Gryphiusa gościć będziemy aktorów z różnych rejonów Polski. Będą oni czytać bajki młodym głogowianom.

Zapraszamy na chwilę relaksu i przeniesienia się do któregoś ze światów stworzonych przez najlepszych bajkopisarzy.

Miejsca siedzące znajdować się będą na scenie, najmłodsi usiądą na poduszkach, by posłuchać bajkowych opowieści.