STYCZEŃ 2020

CZYTANIE DRAMATU „REDYK” - TEATR JEDNEGO MOSTU

Bilety: 10zł
dostępne w Biurze Obsługi Klienta oraz internetowo: bilety

Głogowscy aktorzy z Teatru Jednego Mostu jako pierwsi w Polsce przeczytają scenariusz dramatu „Redyk”, napisanego przez Antione’a Jaccouda, szwajcarskiego dramaturga, a także dziennikarza i socjologa. Będzie to czytanie wyreżyserowane przez Aleksandrę Stelmach oraz Aleksandrę Cieślak. Zapraszamy na spotkanie z nową w Głogowie formą teatralną.

Repertuar Teatru - luty 2020: