STYCZEŃ 2020

Czas trwania 50-60min

Występują: Marcin Marzec, Stanisław Wojciechowski
lalki: Stanisław Wojciechowski

Co by się stało, gdyby na Świecie został tylko jeden człowiek? na pewno by szukał przyjaciela, to oczywiste. Może znalazłby przez przypadek jakiegoś kundelka? A może czyhało by na niego jakieś straszne niebezpieczeństwo? Strach ma wielkie zielone oczy, a do przezwyciężenia go, potrzebna jest wiara w siebie i odrobina szczęścia. Czy Polukowi1 uda się znaleźć przyjaciela? nie wiadomo… na pewno będzie musiał się sporo natrudzić żeby zwyciężyć wielkiego Zielonego Mr Stracha.  Lalkowa opowieść o ostatnim człowieku na Ziemi, który błądzi po bezkresnej pustyni, szukając sensu swojego istnienia. Pełna ironii i czarnego humoru historia, przybliży nam sentencję:
"Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony" - Alphonse de Lamartine

Repertuar Teatru: