LUTY 2020

14.03.2020 godz. 10:00
Teatr im. A. Gryphiusa

„Aktorzy Czytają Dzieciom 3”

Bilety 10 zł
dostępne od 11.02.2020r.w Biurze Obsługi Klienta CK i w Teatrze oraz na ekobilet.pl

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych na wyjątkowy cykl wydarzeń. W Teatrze im. Andreasa Gryphiusa gościć będziemy aktorów z różnych rejonów Polski. Będą oni czytać bajki młodym głogowianom. Zapraszamy na chwilę relaksu i przeniesienia się do któregoś ze światów stworzonych przez najlepszych bajkopisarzy. Miejsca siedzące znajdować się będą na scenie, najmłodsi usiądą na poduszkach, by posłuchać bajkowych opowieści.