PAŹDZIERNIK 2017

Wystawa fotografii Rafała Pawlaka
"TEREN PRYWATNY
WSTĘP WOLNY"

Zbiór fotografii z lat 2014-2017. Oswojone i nie oswojone przestrzenie Głogowa. Niewiele ludzi. Rafał Pawlak od 2014 r.
przypatruje się miastu, bada teren i szuka odpowiedzi na pytanie: „Czy warto tu żyć?”. Fotografia pomaga mu wejść
w czasoprzestrzeń Głogowa i z niej wyjść. To osobisty dokument fotograficzny, opowieść o potrzebie młodego
człowieka chcącego odnaleźć swoje miejsce, swój nowy dom.

Autor zaprasza niejako na swój „Teren prywatny” z wstępem wolnym dla wszystkich, którzy chcą tak jak on doświadczyć nie/znanego miasta...

Rafał Pawlak - rocznik 89', studiował Animację Kultury na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Instruktor tańca Break Dance, animator kultury, prezes Fundacji „Mamut”. Zajmuje się współczesną fotografią dokumentalną (osobistą).
Fotografuje życie codzienne, miejsca i ludzi.

Serdecznie zapraszamy!