Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan imprez do pobrania
CZERWIEC 2018 
LIPIEC/SIERPIEŃ 2018
Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ

Tygodniowy plan ferii w Miejskim Ośrodku Kultury i MCK MAYDAY

TYDZIEŃ PIERWSZY 15-19.01.2018r

Zimowisko Artystyczne „SFERIOWANE SMOKI”
Miejski Ośrodek Kultury
15-19.01.2018r

Grupa młodsza (opiekun grupy: Joanna Kinder)
15-17.01.2018
9:00-13:00: program – projekcja filmu, zajęcia artystyczne, plastyczne, teatralne, taneczne
Prowadzący: Agnieszka Lewandowska, Joanna Kinder, Michał Wnuk, Rafał Pawlak
18.01.2018
Wycieczka na wystawę Klocków Lego do Wrocławia   
19.01.2018
9:00-11:00 warsztaty tworzenia z wikliny
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska

Zimowisko Artystyczne jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa dziecka jest wypełnienie karty zgłoszeniowej do dnia 15.01.2018 roku. Ilość miejsc ograniczona.


Grupa starsza
(opiekun grupy: Katarzyna Krawczonek)
15-17.01.2018
10:00-14:00: program – projekcja filmu, zajęcia artystyczne, plastyczne, teatralne, taneczne
Prowadzący: Agnieszka Lewandowska, Joanna Kinder, Michał Wnuk, Rafał Pawlak
18.01.2018
Wycieczka na wystawę Klocków Lego do Wrocławia   
19.01.2018
11:00-14:00 warsztaty tworzenia z wikliny
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska

Zimowisko Artystyczne jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie dziecka do 15.01.2018 roku. Ilość miejsc ograniczona.



WARSZTATY ARTYSTYCZNE W MOK

15-18.01.2018
10:00-12:00 Rysowanie w Pracowni 45
Prowadząca: Krystyna Bogacz

15.01.2018
19:00-20:00 Aerobik
Prowadząca: Jola Siwerska – sala konferencyjna, karnet 80 złotych/10 wejść  

15.01.2018
20:15-21:45 Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych od podstaw
Prowadzący: Mateusz Kosno – sala widowiskowa, 70,00 złotych/miesiąc  

16.01.2018
20:00-21:00 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna – sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

17.01.2018
20:15-21:15 Aerobik
Prowadząca: Jola Siwerska – sala konferencyjna, karnet 80 złotych/10 wejść  


17.01.2018
20:15-21:15 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna – sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

18.01.2018
20:00-21:00 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna – sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

19.01.2018
9:00-11:00 Wiklina – zajęcia wyplatania małych form dla dzieci 5-7 lat, zajęcia bezpłatne
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska
11:00-14:00 Wiklina – zajęcia wyplatania małych form dla dzieci od 8 lat, zajęcia bezpłatne
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska


ZAJĘCIA W MCK MAYDAY


15-19.01.2018
10:00-11:00 „Wytęż słuch i dołóż ruch” zabawy rytmiczno-ruchowe, 6-9 lat  
prowadząca: Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska – sala koncertowa
11:15- 13:15 „Plastyczne wędrówki dookoła świata”, zajęcia plastyczne, 6-9 lat
prowadząca: Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska – sala plastyczna

15.01.2018
09:00-12:00 Miejski Klub Seniora – zajęcia taneczno-ruchowe
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna, trzy grupy – sala fitness

16-19.01.2018
10:00-11:00 Mała Manufaktura – przygotowanie prezentów okolicznościowych
Prowadząca: Bożena Rudzińska – sala plastyczna

16.01.2018
9:00-10:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  
16:30-19:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  

16.01.2018
19:00-20:30 Zumba
Prowadzący: Mateusz Śmikiel – sala koncertowa, karnet

17.01.2018
11:15 – 12:00 Slou – zajęcia relaksacyjno-oddechowe dla seniorów
Prowadząca: Bożena Rudzińska – sala fitness

17.01.2018
19:00-20:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  

18.01.2018
10:00 – 12:00 zajęcia ruchowe dla seniorów
Prowadząca: Monika Korycińska – sala fitness, dwie grupy

18.01.2018
19:00-20:30 Zumba
Prowadzący: Mateusz Śmikiel – sala koncertowa, karnet

19.01.2018
09:00-10:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  
17:30-19:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  



TYDZIEŃ DRUGI  22-26.01.2018r
 
WARSZTATY ARTYSTYCZNE W MOK


22-25.01.2018
10:00 -12:00 Malowanie w Pracowni 45
Prowadząca: Krystyna Bogacz

22-24.01.2018
10:00 – 11:00 zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 5-7 lat – ZUMBATOMIK
Prowadząca: Monika Korycińska – sala baletowa
11:00 – 12:00 zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 8 lat – ZUMBATOMIK
Prowadząca: Monika Korycińska – sala baletowa

22-24.01.2018
12:00 - 13:00 zajęcia plastyczne -  „Ocean na wspak”
Prowadzące: Agnieszka Lewandowska, Karolina Wójcik – hol  

22.01.2018
19:00-20:00 Aerobik
Prowadząca: Jola Siwerska – sala konferencyjna, karnet 80 złotych/10 wejść  

22.01.2018
20:15-21:45 Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych od podstaw
Prowadzący: Mateusz Kosno – sala widowiskowa, 70,00 złotych/miesiąc  

23.01.2018
20:00-21:00 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna – sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

24.01.2018
20:15-21:15 Aerobik
Prowadząca: Jola Siwerska – sala konferencyjna, karnet 80 złotych/10 wejść  

24.01.2018
20:15-21:15 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna – sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

25.01.2018
10:00 - 11:00 Zajęcia taneczno–wokalne od 7 lat – Fabryka Muzyki
Prowadząca: Katarzyna Krawczonek – sala widowiskowa

25.01.2018
11:30 „ZŁOTA RYBKA” spektakl dla dzieci, wstęp wolny – sala widowiskowa

25.01.2018
20:00 DKF SZPULA – dramat „CIAMBRA” – sala widowiskowa,  15,00 złotych/osoba  

25.01.2018
20:00-21:00 Latino Solo
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna - sala baletowa 40,00 złotych/miesiąc  

26.01.2018
9:00-11:00 Wiklina – zajęcia wyplatania małych form dla dzieci 5-7 lat, zajęcia bezpłatne
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska
11:00-14:00 Wiklina – zajęcia wyplatania małych form dla dzieci od 8 lat, zajęcia bezpłatne
Prowadząca: Agnieszka Pierzyńska


ZAJĘCIA W MCK MAYDAY

22.01.2018
09:00- 12:00 Miejski Klub Seniora – zajęcia taneczno-ruchowe
Prowadząca: Małgorzata Szczęsna, trzy grupy – sala fitness

22.01.2018
11:00 – 12:00 zajęcia plastyczne dla dzieci – „Ktosie samosie”
Prowadząca: Bożena Rudzińska – sala plastyczna  

22.01.2018
12:00- 13:00 zajęcie taneczne 6-12 lat -  „W zdrowym ciele, zdrowy duch”
Prowadząca: Małgorzata Łętkowska – sala fitness

23-24.01.2018
10:30-11:30 zajęcia plastyczne dla dzieci – „Ktosie samosie”
Prowadząca: Bożena Rudzińska – sala plastyczna  

23.01.2018
11:30- 12:30 zajęcie taneczne 6-12 lat -  „W zdrowym ciele, zdrowy duch”
Prowadząca: Małgorzata Łętkowska – sala fitness

23-24.01.2018
11:30-12:30 zajęcia teatralne dla dzieci 6-9 lat „Mali widzowie, mali aktorzy”
Prowadząca: Agnieszka Wilczyńska- Urbanowska – sala koncertowa
12:30 – 13:30 zajęcia teatralne dla dzieci 10-12 lat „Być aktorem tu i teraz”
Prowadząca: Agnieszka Wilczyńska- Urbanowska – sala koncertowa

23.01.2018
9:00-10:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  
16:30-19:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  

23.01.2018
19:00-20:30 Zumba
Prowadzący: Mateusz Śmikiel – sala koncertowa, karnet

24-26.01.2018
10:30 – 11:30 taniec współczesny dla dzieci 7-12 lat – SAMAR
Prowadząca: Sara Matelska – sala fitness

25.01.2018
19:00-20:30 Zumba
Prowadzący: Mateusz Śmikiel – sala koncertowa, karnet

26.01.2018
09:00-10:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  
17:30-19:30 Brazylijskie Jiu Jitsu  
Prowadzący: Bartosz Derenowski – sala fitness, karnet  




Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.