KWIECIEŃ 2018

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA RAFAELA ROKASZEWICZA

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ 20.05.2018r.

GOŚCIE SPECJALNI: MARTA PODULKA i KAROLINA SZCZUROWSKA

Zapraszamy do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodych wokalistów w Głogowie, po raz pierwszy w formule festiwalowej.

Tym razem konkurs odbędzie się w trzech etapach:
I ETAP - zgłoszenia w formie filmików z Waszymi wykonaniami piosenki konkursowej zweryfikują jurorzy, przyjmowanie zgłoszeń do dnia 20.05.2018r.
(zgłoszenie w jednym e-mailu musi zawierać: wypełnioną kartę zgłoszeń, filmik kwalifikacyjny i podkład piosenki konkursowej)

II ETAP - zakwalifikowani do tego etapu wokaliści zaprezentują się na żywo podczas przesłuchań konkursowych w dniach 13-14.06.2018r.
w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie oraz wezmą udział w spotkaniu panelowym z Martą Podulką oraz Karoliną Szczurowską.

III ETAP - Koncert Laureatów 14.06.2018, godz. 17.00 sala widowiskowa MOK

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem XIII OFPO

Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ

Do zobaczenia w Głogowie!