CZERWIEC 2018

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA RAFAELA ROKASZEWICZA

GOŚCIE SPECJALNI: MARTA PODULKA i KAROLINA SZCZUROWSKA

WYNIKI:

Wczoraj - 14.06.2018 - Koncertem Laureatów zakończył się XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej,
zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. W Festiwalu wzięły udział dzieci i młodzież z całej Polski,
m.in z Katowic, Wrocławia, Łodzi, Stargardu Szczecińskiego, Krakowa, Poznania czy Warszawy. Nie zabrakło również
przedstawicieli Głogowa, których występy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem: w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych
II miejsce ex aequo zajęła Martyna Juszczyk. Zwycięzcą w kategorii uczniów szkół średnich okazał się Paweł Sznajder,
a nagrodę specjalną za NAJLEPSZE WYKONANIE I KOMPOZYCJA PIOSENKI AUTORSKIEJ "RESTART" wyśpiewała Julia Wojtalik.
Główną nagrodę - GRAND PRIX XIII OFPO oraz zaproszenie do udziału w pracach jury kolejnej edycji Festiwalu przyznano
JULII ZARZECKIEJ z Warszawy. Ponadto miejsca na podium we wszystkich trzech kategoriach wiekowych zajęły dzieci
i młodzież z Zielonej Góry, Rokietnicy, Wrocławia, Chojny Szczecińskiej, Łomży, Przemkowa i Dzierżoniowa.

Nagrodzeni głogowianie kształcą się wokalnie w Studio Talentów MOK.

LISTA KWALIFIKACYJNA DO DRUGIEGO ETAPU XIII OFPO GŁOGÓW

Zapraszamy do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodych wokalistów w Głogowie, po raz pierwszy w formule festiwalowej.

Tym razem konkurs odbędzie się w trzech etapach:
I ETAP - zgłoszenia w formie filmików z Waszymi wykonaniami piosenki konkursowej zweryfikują jurorzy, przyjmowanie zgłoszeń do dnia 20.05.2018r.
(zgłoszenie w jednym e-mailu musi zawierać: wypełnioną kartę zgłoszeń, filmik kwalifikacyjny i podkład piosenki konkursowej)

II ETAP - zakwalifikowani do tego etapu wokaliści zaprezentują się na żywo podczas przesłuchań konkursowych w dniu 14.06.2018 r.
w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie oraz wezmą udział w spotkaniu panelowym z Martą Podulką oraz Karoliną Szczurowską.

III ETAP - Koncert Laureatów 14.06.2018, godz. 17.00 sala widowiskowa MOK

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem XIII OFPO

Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ

Do zobaczenia w Głogowie!