PAŹDZIERNIK 2018

zbiorowa wystawa fotobraficzna
GAJEK / MICHALSKI / MIKOŁAJEWICZ / POPIEL

Wstęp wolny.

27.10.2018r. - spotkania z autorami wystawy.

Od wielu lat są nieodłącznymi świadkami festiwalowej atmosfery. Podglądają emocje widzów i euforie sceniczne artystów.
Bez względu na zaproszenie pojawiają się w kuluarach, przy a czasem na scenie, łapiąc w kadrach ulotne chwile spotkań.
Basia, Piotr, Motzart i Darek - nadworni fotografowie Głogowskich Spotkań Jazzowych.

W tym roku to właśnie Oni, dokonawszy wyboru spośród swych festiwalowych archiwów, stworzyli obraz polskiego jazzu w Głogowie.
Polscy muzycy jazzowi bowiem są bohaterami tegorocznej wystawy festiwalowej, która nawiązuje do wszechobecnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.