GRUDZIEŃ 2018

UWAGA WYNIKI:
WSZYSCY dostali pamiątkowe, wyjątkowe, spersonalizowane STATUETKI XXII MRF Głogów 2018,
- Nagroda Specjalna Pozaregulaminowa dla Indywidualności/Osobowości Scenicznej Festivalu w postaci przecudnej urody cymbałków (zdjęcia brak)
+ dozgonne bezpłatne wejście na koncert Organek w całej Polsce przyznana przez członków JURY: Robert Markiewicz, Tomasza Lewandowskiego i Dorota Drozd
trafiła w ręce KAMILA ZGONDKA z zespołu 6BM z Lublina,
- Nagroda Regulaminowa Osobowości Scenicznej XXII MRF, statuetka i 500 zł, przyznana przez wszystkich członków JURY:
Barbara Mareńczak-Piechocka, Dorota Drozd, Agnieszka Lewandowska, Mirosław "Kuba" Kaczmarek, Jacek Olszewski, Robert Markiewicz i Tomasz Lewandowski
trafiła do Joanny Skowron z zespołu BWH z Tarnowskich Gór,
- Nagroda Prezydenta Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa XXII MRF, statuetka i 1.000 zł przyznana przez przedstawiciela Pana Prezydenta
- Rzecznik Prezydenta Marta Dytwińska-Gawrońska trafiła do zespołu Grey Fruit z Wrocławia,
- Nagroda Publiczności XXII MRF, statuetka i 1.500 zł przyznana przez Publiczność Festivalu w drodze głosowania, wręczona przez Paweł Sulikowski
- Przedstawiciela Publiczności trafiła do zespołu Sekcja z Przemkowa,
- Nagroda JURY XXII MRF w składzie: Robert Markiewicz, Tomasz Lewandowski, Barbara Mareńczak-Piechocka, Dorota Drozd, Agnieszka Lewandowska,
Mirosław "Kuba" Kaczmarek i Jacek Olszewski, statuetka i 3.000 zł trafiła do zespołu Sekcja z Przemkowa.
GRATULUJEMY!!! i tym sposobem 8 grudnia przed Organek zagrają: Grey Fruit i Sekcja

UWAGA!
Podajemy PEŁNY, POTWIERDZONY skład FINAŁU XXII Edycji MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2018
24.11.2018r. (sobota) start godz. 19.00
Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY, Głogów ul. Perseusza 11
Zagrają:
- Sekcja /Przemków,
- 6BM /Lublin,
- Grey Fruit /Wrocław,
- ATME /Wrocław,
- BWH /Tarnowski Góry.
Jury zasilą muzycy z Zespołu Organek: ROBERT MARKIEWICZ i TOMASZ LEWANDOWSKI
Przybywajcie!!!

UWAGA! UWAGA!
Jest 15 listopada 2018 czyli czas na wyniki obrad JURY XXII Edycji Mayday Rock Festival Głogów 2018.
48 nadesłanych zgłoszeń - do
Koncertu FINAŁOWEGO w pierwszej kolejności zakwalifikowaliśmy 5 zespołów:
1). Sekcja /Przemków
2). 6BM /Lublin
3). Grey Fruit /Wrocław
4). KLAUSTROFOBIA /Tychy
5). ATME /Wrocław
GRATULUJEMY!!!
W drugiej kolejność na tzw liście rezerwowej są:
1). BWH/Tarnowski Góry
2). Shima /Bielsko-Biała
3). Thar Aii /Wrocław/Ostrów Wielkopolski
4). In Silence /Kamień Pomorski
5). ROOG /Jastrzębie Zdrój
6). Stalker- zespół /Leszno
7). PowerHorse /Poznań
8). Chwilantropia /Wrocław

Teraz będziemy wydzwaniać do zespołów, potwierdzać udział, bądźcie czujni i niebawem podamy POTWIERDZONY przez zespoły skład KONCERTU FINAŁOWEGO XXII Edycji MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2018.
Bardzo dziękujemy wszystkim zgłoszonym zespołom i już dziś zapraszamy do XXIII Edycji MRF.
Niech moc będzie z Wami!

UWAGA!

PRZYJĘLIŚMY 48 ZGŁOSZEŃ ZESPOŁÓW Z CAŁEJ POLSKI.
15 LISTOPADA OGŁOSIMY SKŁAD KONCERTU FINAŁOWEGO.

RUSZA NABÓR ZESPOŁÓW DO XII EDYCJI MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2018

ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW DO 5 LISTOPADA