LISTOPAD 2018

ul. Perseusza 11

XXII EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2018

KONCERT FINAŁOWY

PIĘĆ NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW ZAWALCZY o:
- NAGRODĘ JURY - 3.000 zł
- NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI - 1.500 zł
- NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA - 1.000 zł
- NAGRODĘ OSOBOWOŚCI SCENICZNEJ - 500 zł.

Bilety: 10zł osoba, dostępne w Biurze Obsługi Klienta MOK i MCK MAYDAY oraz internetowo na www.ekobilet.pl

FESTIVALOWE JURY PODCZAS KONCERTU FINAŁOWEGO ZASILĄ MUZYCY z ZESPOŁU - ØRGANEK

Robert Markiewicz
Pochodzi z Torunia. Członek zespołu ØRGANEK. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w klasie skrzypiec
oraz absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie perkusji.
Instrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Laureat Fryderyka z zespołem Sofa w kategorii Nowa Twarz Fonografii
oraz dwóch Fryderyków z zespołem ØRGANEK w kategorii Album Roku za płytę "Czarna Madonna" oraz Utwór Roku za singiel "Mississippi w ogniu".

Robert Markiewicz

Tomasz Lewandowski
Urodzony w Szczecinie pianista, klawiszowiec, kompozytor, aranżer. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Stargardzie
oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej.
Na stałe związany z zespołem ØRGANEK, z którym w 2017 zdobył dwa Fryderyki. Komponuje i aranżuje muzykę na potrzeby teatru
(m.in. Teatr Muzyczny w Toruniu, Teatr Polski we Wrocławiu, Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie). Miłośnik i propagator twórczości Jerzego Wasowskiego.

Tomasz Lewandowski