PAŹDZIERNIK 2019

UWAGA!

ZBIERAMY ZESPOŁY DO XXIII EDYCJI MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2019

ZGŁOSZENIA DO 4 LISTOPADA 2019

ATRAKCYJNE FINANSOWE NAGRODY, WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE W REGULAMINIE FESTIVALU

REGULAMIN -> DO POBRANIA
KARTA ZGŁOSZEŃ STRONA A -> DO POBRANIA
KARTA ZGŁOSZEŃ STRONA B (RODO) -> DO POBRANIA
FB Festivalu -> FB

UWAGA rusza XXIII EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2019!

- jednego z najstarszych klubowych festiwali w Polsce.

Zespoły grające szeroko pojętą muzykę rockową z wszystkimi jej odmianami, łączeniami i odsłonami zapraszamy do udziału w XXIII Edycji Mayday Rock Festival Głogów 2019.

Termin zgłoszeń upływa 04.11.2019r.

Szczegóły, regulamin Festivalu, karta zgłoszeń wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dostępne na stronie internetowej organizatora:

Znajdziecie nas również na FB: https://www.facebook.com/MaydayRockFestival/

30.11.2019 r. (sobota) godz. 19.00 - Koncert Finałowy - 5 najlepszych zespołów, wytypowanych przez JURY Festivalu z nadesłanych zgłoszeń,
zmierzy się o Nagrodę Jury XXIII MRF (3.000zł) i Nagrodę Publiczności XXIII MRF (1.500zł), oraz nagrody dodatkowe
(1.000 – Nagroda Prezydenta Miasta Głogowa i 500zł – Nagroda Osobowości Scenicznej XXIII MRF).

01.12.2019 r. (niedziela) godz. 19.00 – Koncert Laureatów + GWIAZDA FESTIVALU – NOCNY KOCHANEK

Bilety:

- 10zł/osoba – Koncert Finałowy,

- 50zł/przedsprzedaż i 60zł/w dniu koncertu – Koncert Laureatów + GWIAZDA FESTIVALU – NOCNY KOCHANEK

Miejsce:

Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY