LISTOPAD 2019

16.11.2019r. (sobota) godz. 20.00
KLUB MAYDAY, ul. Perseusza 11, Głogów.

XXIII EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2019

KONCERT INAUGURACYJNY

ZAGRAJĄ:

G. WOLF I CYRK DERIGLASOFFA

BILETY: 25ZŁ/PRZEDSPRZEDAŻ I 35ZŁ/W DNIU KONCERTU
Dostępne w Biurze Obsługi Klienta Mayday i MOK oraz na www.ekobilet.pl

G.WOLF

Wojtek Garwoliński, lider popularnego w latach 90. zespołu PIVO  pojawi się na scenie jako  G.Wolf, który współtworzy obecnie z Saimonem Galusem.
G.Wolf ma na swoim koncie wydany w 2012 roku winylowy singiel „Street Thing“, a w 2013 roku ukazał pełnometrażowy album „Magnetic dog“.
Na płytę teksty napisał Pete Brown, tekściarz legendarnego zespołu Cream.

W 2017 formacja G.Wolf przerwała milczenie publikując w Internecie dwa premierowe wideoklipy „Mistrzowski Plan“ z gościnnym udziałem Sebastiana
Stankiewicza oraz „Henry Miller“ - muzyczną wycieczkę po Nowym Jorku. Na wiosnę 2018 odbyła się kolejna sesja nagraniowa, w której udział wzięli
dodatkowo Krzysztof Siewruk oraz Paweł Galus, z którymi G.Wolf nagrał kolejne utwory na zapowiadany drugi oficjalny album o tytule "Electric House".

G.WOLF zaprezentowali się głogowskiej publiczności podczas 7. Głogowskiej Nocy Rockowej w 2018r. w Fosie Miejskie, niestety mięli strasznego pecha do pogody, lało przez cały czas trwania Nocy Rockowej.
Na ostatniej - ósmej Nocy Rockowej lider G.WOLF - Wojtek Garwoliński pojawił się na scenie jako specjalny gość, podczas koncertu Małgorzaty Ostrowskiej.
Przypominamy, ze Wojtek przez wiele lat współpracował i grał właśnie z Małgorzatą Ostrowską.

Teraz przyszedł czas na rehabilitację Głogowa, w Mayday na pewno nie będzie tak padać i sąd G. WOLF na KONCERCIE INAUGURACYJNYM XXIII MAYDAY ROCK FESTIVAL.

Dodatkowo Wojtek Garwoliński zasili skład JURY podczas KONCERTU FINAŁOWEGO XXIII MAYDAY ROCK FESTIVAL.

G.WOLF

CYRK DERIGLASSOFA

Cyrk Deriglasoff to nowy projekt Olafa Deriglasoffa – wokalisty i instrumentalisty, od ponad trzech dekad związanego ze sceną niezależną
i muzyką alternatywną. Po latach poszukiwań w obrębie mocniejszych, rockowych brzmień Olaf powrócił do korzeni: grania melodyjnej,
energetycznej muzyki z kpiarskim tekstem, która była znakiem firmowym jego pierwszego zespołu – Dzieci Kapitana Klossa. Cyrk Deriglasoff
jest czołowym przedstawicielem stworzonego przez siebie stylu Wodewil Punk, czyli źli chłopcy śpiewają słodkie melodie. Ekscentryczna
banda Deriglasoffa nie wyważa otwartych drzwi i nie odkrywa Ameryki, to projekt zorientowany na dobrą, bezpretensjonalną rozrywkę
i wspólną zabawę ze zdrową dozą szaleństwa, gdzie rockowe brzmienia przeplatają się z punk-folkowymi aranżacjami, okraszone potężną
sekcją dętą. Grupa występuje w efektownym sześcioosobowym składzie złożonym z tuzów rodzimej sceny jazzowej i rozrywkowej, znanych
z wielu zespołów i projektów: Olaf Deriglasoff – wokal, bas (ex Dzieci kpt Klossa, Apteka, Pudelsi, Yugoton, Homo Twist, Kazik, KNŻ, Kury),
Tomek Kasiukiewicz – puzon (Artur Rojek, Mela Koteluk, Lech Janerka) Grzegorz Wiencek – gitara (Teatr Rampa), Robert Kamalski – saksofon
(Jazz Soul Quartet) Grzegorz Pastuszka – suzafon (Nervy, Dixie Tigers’s Band) Robert Rasz – perkusja (Mela Koteluk, Gaba Kulka, Rykarda Parasol).

Cyrk Deriglassofa fot. Honorata Karapuda

CYRK DERIGLASOFFA