GRUDZIEŃ 2019

Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY
ul. Perseusza 11, Głogów

XXIII MAYDAY ROCK FESTIVAL GŁOGÓW 2019

KONCERT NA ZAKOŃCZENIE FESTIVALU:
Zagrają:
- Laureat Festivalu - CANNONBALL/Poznań - Osobowość Sceniczna Festivalu
- DR MISIO - Arek JAKUBIK

Bilety:
- 35zł/przedsprzedaż,
- 45zł/w dniu koncertu.
Dostępne w Biurze Obsługi Klienta MAYDAY, MOK i na www.ekobilet.pl

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego
z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego
„Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak
muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce
intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej harakterystycznymi utworami są:
„Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”. Wiosną 2017r ukazała się trzecia płyta pt. ’Zmartwychwstaniemy’, której producentem
jest Kuba Galiński znany z produkcji plyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Trzecią płytę promował utwór pt. ’Pismo’ do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych a teledysk do tego utwory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.
Obecnie zespół Dr Misio pracuje nad swoją kolejna płytą, której premiera planowana jest na początek 2020r.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra
Męskie Granie.
Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze a Arek Jakubik jest uważany
za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.