WRZESIEŃ 2019

przejście podziemne Al. Wolności

GŁOGÓW NOCĄ - GŁOGÓW ZA DNIA
FAT CAP GŁOGÓW/GRAFFITI JAM

FAT CAP - to grupa młodych ludzi działająca w obszarze street artu, zajmująca się malowaniem graffiti w przestrzeni miasta.
W tym roku prowadzone przez nich warsztaty w ramach Qlturalnych Wakacji MOK cieszyły się dużym zainteresowaniem.
W planach grupy są działania organizacji warsztatów, konsultacji, festiwali, wystaw. Powstałe prace zaistnieją w rozmaitych miejscach
naszego miasta. We wrześniu przy współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
w przejściu podziemnym na stare miasto w Głogowie odbędzie się jam graffiti. Twórczość w ruchu i działaniu docierająca
nie tylko do grup „żywo” zainteresowanych, ale przede wszystkim do przypadkowych odbiorców jest doskonałą możliwością
prezentowania legalnej sztuki graffiti, a nie wyrazów wandalizmu. Celem nadrzędnym jest propagowanie różnorodnych styli,
barw, kompozycji w liternictwie, słowie i obrazie.