Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

1,5 godziny

30 zł/miesiąc

Czwartek, od godz. 15:30 do 17:00

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi MAYDAY

tel. 76 853 41 73

 

Dzieci 6-12 lat Sala plastyczna MAYDAY

Zajęcia plastyczne „Kreatywka” prowadzone są w Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY od września 2014 roku. To, co jest ich nadrzędnym celem, to uświadomienie uczestnikom – a są to dzieci w wieku od 6 do 12 lat – że do stworzenia świetnej pracy plastycznej potrzebna jest wyobraźnia i to, co akurat mamy pod ręką (najlepiej, jeśli są to surowce wtórne: tutki, zużyty karton, wszelkiego rodzaju opakowania, plastikowe butelki, itp.). Robimy po prostu coś z niczego, nadając niektórym przedmiotom zupełnie nowe życie.

Prowadzę te zajęcia z wielkim zaangażowaniem i za każdym razem pokazując coś nowego sama uczę się oryginalnego, dziecięcego spojrzenia – i o to chodzi: wymiana doświadczeń! 


 

 

Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska – mgr filologii polskiej oraz mgr pedagogiki o specjalności: animacja społeczno-kulturalna i specjalizacji: teatr, nauczycielka języka polskiego, instruktor zajęć plastycznych, instruktor zajęć teatralnych.

Bo w życiu ważne jest, aby wciąż szukać SIEBIE.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.