Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 30 minut

20 zł/miesiąc

Czwartek, od godziny 15:00 do 15:30

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MAYDAY

tel. 76 853 41 73

 

Dzieci 5-7 lat Sala fitness MCK MAYDAY


Zajęcia otwarte dla wszystkich!

Poprzez ruch i zabawę na zajęciach nasi najmłodsi uczestnicy wyrabiają w sobie rytmiczność, muzykalność, wrażliwość oraz poczucie estetyki, a przede wszystkim nawyk utrzymywania prawidłowej postawy.

 

 

Sara Matelska - pedagog, animator kultury, instruktor fitness, tancerka. Właścicielka Akademii Ruchu i Animacji Samar. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu kierunek Animacja Kultury. 13 letnia tancerka Teatru Tańca Tagim w Zielonej Górze. Od 3 lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie, gdzie założyła sekcje tańca współczesnego Samar- prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży. Praktykę pedagogiczną w obowiązujących przepisach MEN odbyła w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" w Zielonej Górze. W 2015 roku pracowała jako kierownik i wychowawca świetlicy środowiskowej w Zaborze. Instruktor fitness związany z 2 klubami fitnessowymi w Zielonej Górze. Uczestniczka wielu warsztatów z improwizacji oraz body contact.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.