W zależności od grupy

40 zł/miesiąc

Czwartek:

 godz. 15:30 - 16:30, gr. otwarta 8-12 lat

 godz. 16:30 - 17:30,  gr. młodzieżowa 

godz. 17:30 - 18:30, gr. zamknięta

godz. 18:30 - 20:00, gr. projektowa

 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MAYDAY

tel. 76 853 41 73

 

Dzieci i młodzież od 8 lat + Sala fitness MCK MAYDAY

ZAJĘCIA OTWARTE DLA WSZYSTKICH

Zajęcia adresowane do wszystkich, którzy chcą w miłej atmosferze poznać i rozkochać się w tańcu współczesnym. Na zajęciach oprócz zajęć z techniki i improwizacji budujemy repertuar na pokazy taneczne.

Sekcja tańca współczesnego, działająca w Miejskim Centrum Kultury MAYDAY w Głogowie, choreografem i opiekunem artystycznym jest pani Sara Matelska. Sekcja Samar reprezentuje swój dorobek artystyczny na wielu festiwalach i konkursach taneczych w polsce.

Sekcja Samar

Sekcja tańca współczesnego, działająca w Miejskim Centrum Kultury MAYDAY w Głogowie, choreografem i opiekunem artystycznym jest pani Sara Matelska. Sekcja Samar reprezentuje swój dorobek artystyczny na wielu festiwalach i konkursach tanecznych w Polsce.

Taniec współczesny

To taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad. Kładzie nacisk na ukazanie emocji poprzez ruch. Taniec współczesny kształtuje w tancerzach świadomość własnego ciała oraz prawidłową postawę ciała. Nierozłącznym elementem zajęć są ćwiczenia oddechowe oraz rozciągające. Podczas zajęć wykorzystywana jest kreatywność i pomysłowość uczestnika zajęć oraz własna improwizacja.

 

 

 

 

Sara Matelska - pedagog, animator kultury, instruktor fitness, tancerka. Właścicielka Akademii Ruchu i Animacji Samar. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu kierunek Animacja Kultury. 13 letnia tancerka Teatru Tańca Tagim w Zielonej Górze. Od 3 lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie, gdzie założyła sekcje tańca współczesnego Samar- prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży. Praktykę pedagogiczną w obowiązujących przepisach MEN odbyła w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" w Zielonej Górze. W 2015 roku pracowała jako kierownik i wychowawca świetlicy środowiskowej w Zaborze. Instruktor fitness związany z 2 klubami fitnessowymi w Zielonej Górze. Uczestniczka wielu warsztatów z improwizacji oraz body contact.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.