Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 W zależności od grupy

40 zł/ 55 zł/ 60 zł/miesiąc

Czwartek, od godz. 15:30 – 16:15 (gr. otwarta, dzieci 7-8 lat)

Poniedziałek i Czwartek, od godz. 16:15 – 17:00 (gr. otwarta,dzieci 9-14 lat) 

Poniedziałek i Czwartek, od 17:00 do 18:00 (gr. I)

Poniedziałek i Czwartek, od 18:00 do 19:00 (gr. II) 

Poniedziałek i Czwartek, od 19:00 – 20:30 (Młodzież 15+)

 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MAYDAY

tel. 76 853 41 73

 

Dzieci 7-8, 9-14, 7-9, 10-14, 15-21 lat Sala fitness MCK MAYDAY

ZAJĘCIA OTWARTE DLA WSZYSTKICH

Zajęcia adresowane do wszystkich, którzy chcą w miłej atmosferze poznać i rozkochać się w tańcu współczesnym. Na zajęciach oprócz zajęć z techniki i improwizacji budujemy repertuar na pokazy taneczne.

Sekcja tańca współczesnego, działająca w Miejskim Centrum Kultury MAYDAY w Głogowie, choreografem i opiekunem artystycznym jest pani Sara Matelska. Sekcja Samar reprezentuje swój dorobek artystyczny na wielu festiwalach i konkursach taneczych w polsce.

Sekcja Samar

Sekcja tańca współczesnego, działająca w Miejskim Centrum Kultury MAYDAY w Głogowie, choreografem i opiekunem artystycznym jest pani Sara Matelska. Sekcja Samar reprezentuje swój dorobek artystyczny na wielu festiwalach i konkursach tanecznych w Polsce.

Taniec współczesny

To taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad. Kładzie nacisk na ukazanie emocji poprzez ruch. Taniec współczesny kształtuje w tancerzach świadomość własnego ciała oraz prawidłową postawę ciała. Nierozłącznym elementem zajęć są ćwiczenia oddechowe oraz rozciągające. Podczas zajęć wykorzystywana jest kreatywność i pomysłowość uczestnika zajęć oraz własna improwizacja.

 

 

 

 

Sara Matelska - pedagog, animator kultury, instruktor fitness, tancerka. Właścicielka Akademii Ruchu i Animacji Samar. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu kierunek Animacja Kultury. 13 letnia tancerka Teatru Tańca Tagim w Zielonej Górze. Od 3 lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie, gdzie założyła sekcje tańca współczesnego Samar- prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży. Praktykę pedagogiczną w obowiązujących przepisach MEN odbyła w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" w Zielonej Górze. W 2015 roku pracowała jako kierownik i wychowawca świetlicy środowiskowej w Zaborze. Instruktor fitness związany z 2 klubami fitnessowymi w Zielonej Górze. Uczestniczka wielu warsztatów z improwizacji oraz body contact.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.