Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 40 minut

30 zł/miesiąc

Poniedziałek i Czwartek, od godz. 16:00 do 17:00 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dzieci 6-9 lat Sala koncertowa MOK 

  

„Uśmiechnięty Teatrzyk” to nowa grupa teatralna dla dzieci. Działania podczas spotkań maja na celu odkrycie w dzieciach przez nie same tego, że zabawa w teatr jest naprawdę wyśmienita, a to, co kojarzy nam się z teatrem, wcale nie musi być poważne. Zajęcia - oprócz działań warsztatowych – łączą sferę plastyczną: dzieci czasami same wykonują rekwizyty, maski, lalki, które następnie zostają wykorzystane w ćwiczeniach. „Działania „Uśmiechniętego Teatrzyku” uświadamiają dzieciom, jak wielką wyobraźnię teatralną posiadają , tylko często w ogóle o tym nie wiedzą, a przy okazji – poprzez zabawy teatralne i parateatralne – dzieci nabywają pewności siebie i pozbywają się wstydu.

 

Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska – mgr filologii polskiej oraz mgr pedagogiki o specjalności: animacja społeczno-kulturalna i specjalizacji: teatr, nauczycielka języka polskiego, instruktor zajęć plastycznych, instruktor zajęć teatralnych.

Bo w życiu ważne jest, aby wciąż szukać SIEBIE.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.