Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 40 minut

Bezpłatne

Poniedziałek i Środa, od godz. 15:20 do 16:00 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 835 66 30

 

Dzieci 4-7 lat Pracowania plastyczna MOK 


Zajęcia odbywają się w pracowni plastycznej i są skierowane dla dzieci w wieku 4-7 lat. Prowadzone są w formie atrakcyjnych zabaw oraz prac plastycznych, przez co rozwijają twórczość i ciekawość świata.

Na zajęciach dzieci będą tworzyć coś z niczego, rysować i malować (ale nie w tradycyjny sposób!), modelować, rzeźbić, robić zabawki, prezenty i ozdoby. Poznają wiele nietypowych, twórczych zastosowań przedmiotów codziennego użytku.

Oprócz elementów plastycznych na zajęciach wykorzystane będą także gry i zabawy poszerzające umiejętności i wiedzę dziecka o przyrodzie, ogrodnictwie, gotowaniu, wykorzystane zostaną także muzyka, taniec i zabawy teatralne.

Zajęcia oddziaływają na wszystkie zmysły dziecka, wspierają jego rozwój psychiczny i społeczny, a także sprawność manualną i twórcze myślenie.

 

 

Joanna Kinder - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku „Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych”, w specjalności: realizacja działań twórczych i edukacyjnych, dyplom u prof. Marcina Berdyszaka, aneks do dyplomu z malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Leśnika, cykl prac „WRÓĆ”. Uprawia malarstwo, rękodzieło. Jest autorką wystaw indywidualnych i zbiorowych.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.