2 godziny

Wtorek, od godz. 16:00 do 18:00

Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

Młodzież Pracowania plastyczna MOK

Zajęcia oddziaływają na wszystkie zmysły, wspierają rozwój psychiczny i społeczny, a także sprawność manualną i twórcze myślenie.

Joanna Kinder - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku „Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych”, w specjalności: realizacja działań twórczych i edukacyjnych, dyplom u prof. Marcina Berdyszaka, aneks do dyplomu z malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Leśnika, cykl prac „WRÓĆ”. Uprawia malarstwo, rękodzieło . Jest autorką wystaw indywidualnych i zbiorowych.