Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 

2 godziny

45 zł/miesiąc

Poniedziałek, od godz. 17:30 do 19:30

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 835 66 30

 

Dorośli - grupa zaawansowana Pracowania plastyczna MOK 

"Kreatornia" to propozycja zajęć plastycznych dla dorosłych. Chciałabym podzielić się z uczestnikami warsztatów moją pasją i miłością do wszelkich działań plastycznych, a zarazem przekonać, że przedmioty codziennego użytku mogą być barwne, niebanalne, unikatowe.

"Kreatorzy" będą pracować w różnorodnych technikach takich jak: decoupage, filcowanie, malowanie na drewnie, ceramice, tkanie.

Mam nadzieję, że "Kreatornia" stanie się prawdziwą manufakturą pięknych przedmiotów, biżuterii, stroju i dodatków, a jej uczestnicy odnajdą w tym działaniu własną drogę i ekspresję twórczą. Radość, zabawa, pozytywne emocje, ale też okazja do poznawania nowych ludzi, wymiana doświadczeń i energii- to podstawa naszych spotkań w "Kreatorni".

 

 

Joanna Kinder - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku „Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych”, w specjalności: realizacja działań twórczych i edukacyjnych, dyplom u prof. Marcina Berdyszaka, aneks do dyplomu z malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Leśnika, cykl prac „WRÓĆ”. Uprawia malarstwo, rękodzieło. Jest autorką wystaw indywidualnych i zbiorowych.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.