Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 

2 godziny

40 zł/miesiąc

Grupa początkująca | Piątek, od godz. 17.00 do 19.00
Grupa zaawansowana | Piątek, od godz. 19.00 do 21.00

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 835 66 30

 

Dorośli Sala plastyczna MOK

... to propozycja zajęć dla dorosłych pragnących projektować niepowtarzalne kreacje i dodatki. Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu…, zalewa nas fala odzieży z Chin niskiej jakości, o powtarzających się mało kreatywnych fasonach. Na co dzień wiele osób myśli o tym, aby wprowadzić do swojej garderoby coś unikatowego, nietuzinkowego, czego nie spotka u innych na ulicy. Odpowiedzią na te potrzeby, byłyby właśnie te warsztaty. Chciałabym zaproponować współczesnym, wymagającym kobietom wspólne spotkania, których zadaniem jest edukacja na temat mody w artystycznym znaczeniu tego słowa. Chcę „zarazić” uczestniczki do projektowania, szycia i indywidualnego myślenia o modzie. Kobiety chcą się wyróżniać, a niestety wstydzą pokazać na co je stać! Te zajęcia poszerzyłyby ich modowe horyzonty, a również indywidualność na naszych głogowskich ulicach. Swoje prace chętnie pokażemy na rożnego rodzaju happeningach.


Zakres zajęć:
-ubranie jako język mody;
-rysunek żurnalowy (ilustracja mody);
-kolory w modzie i ich emocje;
-łączenie kolorów;
-dopasowywanie kolorystyki ubioru do urody;
-tkaniny i ich dobór;
-trendy w modzie;
-szycie artystyczne strojów wieczorowych;
-korygowanie wad sylwetki ubiorem oraz właściwym doborem kolorystyki;
-projektowanie ubrań dla dzieci.

 

 

 

 

Anna Kuczała - żona i mama dwóch córek. Ukończyłam liceum krawieckie w Głogowie. Lubię szyć! W miłej atmosferze, przy kawie chcę „zarazić” uczestniczki warsztatów do projektowania, szycia i indywidualnego myślenia o modzie. Moją pasją jest też fotografia i podróże. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.