Min. 1 godzina

 Opłata zależna od ilości godzin

 Według indywidualnego planu

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Młode pary  Sala baletowa MOK, Sala konferencyjna MOK

To forma zajęć, z której można skorzystać w dowolnym momencie przez cały rok. Pod okiem doświadczonego instruktora, para planująca wstąpić w związek małżeński uczy się choreografii do pierwszego tańca w dowolnym stylu tanecznym, do muzyki wybranej przez siebie, lub spośród propozycji instruktora. Terminy lekcji, a także ich ilość ustalana jest indywidualnie. Podczas lekcji uczymy się nie tylko, jak zatańczyć, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie, lecz również - zgodnie z życzeniem pary - zdobywamy umiejętności tańca uniwersalnego, prowadzenia partnerki i reagowania na prowadzenie partnera, radzenia sobie ze stresem przed wystąpieniem publicznym, jakim jest pierwszy taniec Młodej Pary. Raz wyuczone porozumienie w tańcu pozostaje na całe życie, co dla par planujących wspólną przyszłość jest szczególnie przydatne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta MOK.

 

 

Mateusz Kosno - instruktor tańca towarzyskiego, posiadacz mistrzowskiej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz mistrzowskiej krajowej klasy "A" w tańcach standardowych. Z tańcem towarzyskim związany od 20 lat, przez dłuższy okres na płaszczyźnie sportowej, a obecnie – zawodowej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

 

 

 

  

 

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Na co dzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, ucząc tańca towarzyskiego oraz tańca orientalnego z elementami baletu. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.).

 

 

 

Paweł Pachuta - Od 18 lat związany jest tańcem towarzyskim. Reprezentował Głogów z klubem tańca towarzyskiego („Fantom”, „Step - Up”), z którym zdobył wiele sukcesów. Od 2007 roku jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego, od kilku lat trenuje również pary młodzieżowe oraz dorosłe, które wielokrotnie stawały już na podium zawodów tanecznych w całej Polsce. Od pięciu lat wraz z Małgorzatą Szczęsna reprezentują Głogów na arenach całego kraju jak, również za granicą w tańcach latynoamerykańskich w kategorii dorosłych.  

 

 

 

  

Małgorzata Szczęsna – od kilkunastu lat związana z tańcem. Nie wyobraża sobie życia bez niego. Obecnie trenuje taniec towarzyski styl latynoamerykański, posiada najwyższą klasę krajową A. Wcześniej kształciła się także we flamenco, bollywood dance i salsie. Była instruktorką salsy w szkole „Salsomania” Opole. Obecnie prowadzi różne zajęcia w Głogowie i okolicach, zarówno z dziećmi, dorosłymi jak i seniorami. Uczestniczka wielu zawodów i warsztatów tanecznych.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.