1,5 godziny

90 zł/miesiąc

 

Taniec towarzyski gr. średniozaawansowana - poniedziałek i środa godz. 18:30 - 20:00 (M.Kosno)

 

Kurs tańca towarzyskiego - poniedziałek i środa godz. 20:00 - 21:00 (M.Kosno)

 

 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dzieci, młodzież i dorośli  Sala konferencyjna MOK, Sala widowiskowa MOK

Jeżeli ukończyłeś kurs i pragniesz nadal kontynuować przygodę z tańcem, zapraszamy do klubu tańca towarzyskiego. Tu, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, uczestnicy uczą się techniki tańca, poprawności wykonywania poszczególnych elementów, przekazywania emocji przez taniec, a także kultury tanecznej. W klubie tańca udoskonalamy nasz taniec, przygotowujemy się do rywalizacji turniejowej, a przede wszystkim wciąż pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności. Obecnie istnieje możliwość kontynuowania nauki tańca w grupach wiekowych.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

   

 

Para taneczna – Małgorzata Szczęsna i Paweł Pachuta

Para tańczy ze sobą 5 lat, od początku swojego istnienia reprezentuje nasz klub. Jest obecnie naszą najlepszą parą, występującą regularnie na turniejach i pokazach tanecznych. Trenuje tańce latynoamerykańskie. Jednym z większych sukcesów Gosi i Pawła jest wygrana w Finale Grand Prix Polski w Warszawie oraz w całym cyklu Grand Prix Polski za rok 2013 w kategorii Dorośli II. Ostatni 2016 rok para również może uznać za bardzo udany. Pod koniec roku Gosia i Paweł zajęli II miejsce na turnieju finałowym z cyklu Grand Prix Polski Senior w Dąbrowie Tarnowskiej, dzięki czemu uzyskali wyższą klasę taneczną A. Wcześniej para zajęła I miejsce w Gliwicach i II miejsce w Krakowie.  

       

 

 

Mateusz Kosno - instruktor tańca towarzyskiego, posiadacz mistrzowskiej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz mistrzowskiej krajowej klasy "A" w tańcach standardowych. Z tańcem towarzyskim związany od 20 lat, przez dłuższy okres na płaszczyźnie sportowej, a obecnie – zawodowej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

 

 

 

 

 

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Na co dzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, ucząc tańca towarzyskiego oraz tańca orientalnego z elementami baletu. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.).

 

 

 

 

 

Paweł Pachuta - Od 18 lat związany jest tańcem towarzyskim. Reprezentował Głogów z klubem tańca towarzyskiego („Fantom”, „Step - Up”), z którym zdobył wiele sukcesów. Od 2007 roku jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego, od kilku lat trenuje również pary młodzieżowe oraz dorosłe, które wielokrotnie stawały już na podium zawodów tanecznych w całej Polsce. Od pięciu lat wraz z Małgorzatą Szczęsna reprezentują Głogów na arenach całego kraju jak, również za granicą w tańcach latynoamerykańskich w kategorii dorosłych.  

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.