1 godzina

90 zł/miesiąc

Kurs od października 2019 

Poniedziałek i środa, od godz. 20:00 do 21:00,  (M.Kosno)

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dorośli Sala widowiskowa MOK

Umiejętność tańca towarzyskiego w dzisiejszych czasach, mimo rosnącej popularności tej dziedziny, nie jest niestety powszechna. Na potańcówkach czy dancingach coraz rzadziej można spotkać tango czy walczyka, a przecież są to piękne tańce, które dostarczają wielu przyjemności i radości. Tańczyć każdy może, na naukę tańca nigdy nie jest za późno, a bez względu na wiek tańczącego ta forma rozrywki zawsze dostarczała i dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i dobrej energii. Warto więc zapisać się na kurs chociażby po to, aby przypomnieć sobie podstawowe kroki, posłuchać dobrej, tanecznej muzyki, poruszać się troszkę „dla zdrowia i urody”, a nade wszystko przyjemnie spędzić czas w towarzystwie rówieśników podzielających nostalgię za prawdziwym, towarzyskim tańcem, którego coraz mniej w obliczu solowych ruchów współczesnej młodzieży.

Czas trwania kursu - trzy miesiące, każdy miesiąc to cztery spotkania, składające się na jeden stopień kursu. Ukończenie kursu tańca towarzyskiego III stopnia umożliwia dołączenie do Klubu Tańca Towarzyskiego FANTOM, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

Tańczyć każdy może, na naukę tańca nigdy nie jest za późno, a bez względu na wiek tańczącego ta forma rozrywki zawsze dostarczała i dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i dobrej energii. Warto więc zapisać się na kurs chociażby po to, aby przypomnieć sobie podstawowe kroki, posłuchać dobrej, tanecznej muzyki, poruszać się troszkę „dla zdrowia i urody”, a nade wszystko przyjemnie spędzić czas w towarzystwie rówieśników podzielających nostalgię za prawdziwym, towarzyskim tańcem, którego coraz mniej w obliczu solowych ruchów współczesnej młodzieży.

Program kursu obejmuje:

tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep

tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive, salsa

tańce dyskotekowe: blues, rock and roll

taniec "uniwersalny": discofox (2 na 1)

Nie masz partnera/partnerki? To nie problem! Zapraszamy do zapisów również pojedyncze osoby, być może uda Wam się odnaleźć tanecznego partnera/partnerkę właśnie na pierwszych zajęciach. Zapraszamy!

 

                 

 

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Na co dzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, ucząc tańca towarzyskiego oraz tańca orientalnego z elementami baletu. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.).

 

 

 

Mateusz Kosno - instruktor tańca towarzyskiego, posiadacz mistrzowskiej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz mistrzowskiej krajowej klasy "A" w tańcach standardowych. Z tańcem towarzyskim związany od 20 lat, przez dłuższy okres na płaszczyźnie sportowej, a obecnie – zawodowej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.